ענבל אור ורכבה (צילום: חדשות 2, פלאש 90)
מודה בטעות - וגם הרכב לא יישאר בידיה. או | צילום: חדשות 2, פלאש 90

ענבל אור מודה בטעות, בשווי מיליוני שקלים: כחודשיים מאז התפוצצה הפרשה, מודה ענבל אור לראשונה שנעשו טעויות חשבונאיות בחברה שלה וכי עסקה שערכה לא דווחה כראוי לרשויות המס. אור הודתה בכך במהלך דיון בעניינה שנערך אתמול (שני) בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

בתגובה לבקשת המפרק הזמני עו"ד איתן ארז, לאסור עליה להיכנס לדירה ברחוב הל"ה בגבעתיים, שהועברה מטעם עורך דינה, טוענת אור שהדירה נקנתה מכספה הפרטי, אבל נרשמה בטעות על שם החברה שבבעלותה - טעות חשבונאית בהיקף של 4 מיליון וחצי שקלים.

"כפי שציינה המשיבה בעבר, הדירה ברחוב הל"ה בגבעתיים לא נשכרה על ידה במקרה, אלא מדובר בדירה שנרכשה בכספיה הפרטיים ורק נרשמה על שם חברת אליענה אור בע"מ", נכתב מטעמה של אור. לטענתה, זה קרה "עקב טעות חשבונאית מהסיבה שהחברה לא ביצעה כל עסקה בעבר ולא זוכתה במע"מ בגין כך, ואינה הייתה זכאית לרווחים. אי לכך עלות הדירה שולמה מכיסה של המשיבה".

בתוך כך, נדחתה גם בקשתה של אור להשאיר בידיה את רכב הלנדרובר שבבעלותה, בטענה שהוא משמש אותה לצרכי עבודה וכי בלעדיו "לא תוכל לקיים את משלח ידה".

השופט איתן אורנשטיין דחה את בקשתה של אור וטען כי אור "לא מסרה כל פרטים באשר לפעילותה בשיווק נדל"ן שהרכב אמור לשרת אותה בהקשר זה" וכי אין מניעה שתוכל "להתנייד באמצעות אמצעי תחבורה חלופיים".