השוד האלים בסניף הדואר - והפריצה של הכוחות פנימה: זה קרה לפני יותר מחודש בסניף בנק הדואר המרכזי בעכו. בזמן שהפקידה התכוננה לסגור את הסניף, נכנס למקום שודד עם קסדה ושלושה אקדחים טעונים והכריז:"זה שוד ואתם איתי בפנים". היום נחשפות התמונות של הרגעים הדרמטיים מאירוע השוד.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

שתי פקידות נלקחו כבנות ערובה, למקום הזדמנו שוטרי סיור של תחנת עכו שדיווחו על האירוע החריג תוך זמן קצר, ולמקום הגיע כוח מיוחד וגם אנשי יחידת המשא ומתן.

בשלב מסוים, שתי הפקידות מצליחות לברוח מהדלת האחורית של הסניף, השודד מתבצר לבדו ואחרי מספר שעות, מחליט להיכנע - ולהסגיר את עצמו. בצילומים ממצלמות האבטחה נראה כוח גדול של הימ"מ פורץ פנימה - ומבצע מעצר.

לאחרונה הוגש כתב אישום חמור בבית משפט מחוזי חיפה נגד מבצע השוד על ידי פרקליטות חיפה. "המקרה הזה הוא הפרת החוק הראשונה שלו", מסר עו"ד שגיא מלח, פרקליטו של הנאשם מטעם הסניגוריה הציבורית. "לא מדובר באדם עם דפוסים עברייניים. בשבועות האחרונים, רופאים מטעם המדינה בחנו ביסודיות את מצבו הנפשי, ומצאו שיש קשר ישיר בין הפרת החוק לבין ביצוע העבירה", הוסיף.

יום לאחר השוד הוצב מאבטח במקום. היום, יותר מחודש אחרי, הוא כבר לא כאן. ניהול זהיר ונכון של משא ומתן בין המשטרה לשודד מנעו בסופו של דבר אירוע טרגי.