מאות אלפי נשים נפגעו. ארכיון
אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

משולש רומנטי בעולם התחתון הסתיים בחשד לניסיון רצח: אחד מחייליו של העבריין שלום דומרני שמע שזוגתו בגדה בו ושהתה בחופשה רומנטית בתאילנד עם חברתה. לאחר ששמע על הבגידה, הוא פנה לדוד של זוגתו ואמר לו להעביר מסר למאהבת של זוגתו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

המסר המאיים שדרש מקורבו של דומרני להעביר למאהבת הוא שתעזוב מיד את זוגתו ובנוסף לכך שתעזוב את קריית גת, שם היא מתגוררת. המסר הועבר והמאהבת השיבה לעבריין בזעם ואמרה לו שהוא יכול לבוא בטענות רק לזוגתו.

השניים קבעו להיפגש ל"סולחה". העבריין אסף את המאהבת של זוגתו ברכב המשוריין של ראש ארגונו, שלום דומרני. בשלב הזה, מתחיל קרב הגרסאות: לטענת העבריין, המאהבת הוציאה סכין וניסתה לדקור אותו. ואילו לטענת המאהבת, העבריין הוא זה שהוציא את הסכין, הצמיד אותה לסנטר שלה ואמר לה: "או שאת עוזבת את העיר, או שאני מעלים אותך".

עורך הדין מיכה גבאי
עורך הדין מיכה גבאי | צילום:

לדבריה, היא חטפה ממנו את הסכין, וכתוצאה מכך הוא נדקר - והיא נמלטה מהמקום. למרות גרסתה של המאהבת, הפרקליטות הגישה אתמול (ראשון) כתב אישום נגדה בגין ניסיון רצח של החייל של דומרני.

סנגורה של הנאשמת, עו"ד מיכה גבאי, אמר כי "מדובר במקרה אומלל בו מרשתי נכנסה ללא ידיעה לתוך מערבולת במשולש רומנטי ונאלצה להגן על עצמה מפני עבריין אלים שניסה לרצוח אותה במהלך נסיעה וללא אומץ לבה היא היתה הקורבן. יש להצטער על כי הפרקליטות קונה את גרסת העבריין שיש לו עבר פלילי בעוד למרשתי אין כל רישום פלילי. אין ספק שהצדק עם מרשתי וזה עניין של זמן עד שהיא תשוחרר וצדקתה תצא לאור".