אילוסטרציה (צילום: Aleksandr Prokopenko, 123RF)
אילוסטרציה | צילום: Aleksandr Prokopenko, 123RF

כתב אישום הוגש אתמול (שני) כנגד מדריך לרכיבת סוסים, בגין מעשים מגונים בכוח כלפי נערה בת 16 שהגיעה ללמוד רכיבה. לפי כתב האישום, שהוגש בידי עו"ד לירון שטרית מפרקליטות מחוז מרכז, אבי חזן בן ה-47 מחולון ביצע בשני מקרים מעשים מגונים ללא רצונה של הקטינה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע הראשון אירע לפני כשבועיים, כאשר השניים תיאמו את השיעור וחזן הגיע ברכבו לאסוף את הנערה. במהלך הנסיעה ברכב אחז חזן בידה של הנערה, נגע בצווארה וביקש ממנה נשיקה - והיא סירבה לכך. כשהגיעו לחווה, בת ה-16 ביקשה לרכוב על סוס. לאחר שהסוס התקדם מספר צעדים הנערה החליקה ממנו, נפלה ארצה ונחבלה בגבה.

בעקבות הנפילה הציע חזן לנערה לרכוב על סוס יחדיו בתואנה כי כך לא תיפול. תחילה סירבה הקטינה, אך תוך זמן קצר הסכימה להצעתו. על פי כתב האישום, בשלב זה, במהלך הרכיבה, המדריך חיבק את הקטינה בשתי ידיו וביצע בה מעשים מגונים. היא ביקשה ממנו לחדול ממעשיו ואמרה כי אינה מעוניינת וביקשה שיחדל ממעשיו: הוא הפסיק והחזיר אותה לביתה.

_OBJ

"אח, איזה תחת"

יומיים לאחר מכן, אירע מקרה נוסף במהלכו ביצע בה מעשים מגונים בכוח. גם הפעם אסף אותה ברכבו והביאה לחווה. בדרך לשיעור ביקש חזן מהקטינה נשיקה, והיא סירבה. בהמשך ביקש מהקטינה להתקרב אליו כי ברצונו לראות את גבה לאחר התאונה. הקטינה קרבה אל חזן, עמדה בסמוך אליו והרימה את חולצתה באזור הגב התחתון. חזן נגע בגבה של הקטינה ובהמשך הניח את ידו על ישבנה, טפח עליו ואמר "אח, איזה תחת".

בתגובה למעשיו של חזן אמרה לו הקטינה כי זו הפעם האחרונה שהוא עושה דבר כזה, והלכה מהמקום בכעס. חזן קרב אליה, חיבק אותה וביקש ממנה מספר פעמים לחבק אותו, והקטינה סירבה עד שלבסוף הסכימה לשים עליו יד אחת. בשלב זה תפס חזן את סנטרה של הקטינה ונישק אותה בכוח על שפתיה. הקטינה השתחררה מאחיזתו ועזבה את החווה בכעס.

עו"ד רן עטיה שמייצג את אבי חזן מסר בשמו: "מרשי שיתף פעולה באופן מלא וכעת משוחרר למעצר בית. בשלב זה טרם התקבל לידנו חומר החקירה ומכך אין בידנו לתת תגובה עניינית לאישום נגדו למעט העובדה כי מרשי שולל מכל וכל את הארועים המתוארים בכתב האישום. מרשי נותן מבטחו בבית משפט אשר בבוא היום יוציא את הצדק לאור".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.co.il

הצטרפו לדף הפייסבוק של עזרי עמרם