החשוד ברצח תהילה נגר ז"ל (צילום: חדשות 2)
החשוד ברצח, ראאד רושרוש | צילום: חדשות 2

כתב אישום הוגש הבוקר (רביעי) נגד ראא'ד רושרוש, תושב מע'אר בן 27, בגין רצח תהילה נגר מקיבוץ גינוסר לפני כחודש. גופתה של נגר התגלתה בחודש שעבר בסמוך למושבה מגדל לאחר שהוכתה למוות ועל גופה התגלו סימני אלימות קשה. שעה לאחר מכן עצרו חוקרי ימ"ר צפון את רושרוש.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

רושרוש ונגר היו בקשר רומנטי במשך שנה וחצי, במהלכו היכה אותה והתעלל בה. רק שבועיים לפני הרצח התלוננו בני משפחתה של נגר במשטרה על האלימות שהפגין כלפיה. המשטרה חקרה את התלונה ואף עצרה את רושרוש למשך חמישה ימים. לאחר שסירבה להתלונן נגדו, נסגר התיק מחוסר ראיות ורושרוש הורחק מנגר למשך שבועיים - והוא ציית לצו ואכן לא יצר עמה קשר. עם זאת, מהחקירה עולה כי לאחר תום התקופה הוא החליט לנקום בה על "הבגידה" בו לכאורה.

רושרוש התקשר לנגר ממספר טלפון חדש, ואמר לה כי הוא השתנה, אוהב אותה ומעוניין להחזיר את היחסים למצב נורמטיבי. היא נענתה, והוא אסף אותה מהקיבוץ לבילוי משותף בבית קפה בטבריה. סביב חצות, בדרך חזרה לגינוסר, רושרוש סטה עם רכבו לשול הכביש והשניים יצאו מהרכב. הוא תקף את נגר באלימות, רוצץ את גולגולתה עם אבן שפה גדולה - ועזב את המקום.

תהילה נגר (צילום: חדשות)
תהילה נגר ז"ל | צילום: חדשות

גופתה של נגר נמצאה בשעות הבוקר, לאחר שפועלים עברו במקום והבחינו ברגליה. אמה ואחותה של נגר הגיעו למקום וזיהו אותה באופן מיידי, והן שסיפרו למשטרה אודות רושרוש. המשטרה איתרה את החשוד במהירות ועצרה אותו במקום עבודתו. באחד מרכבי המשפחה נמצאו כתמי דם, ואושר כי מדובר בדמה של נגר.

בחקירה הראשונית התעקש רושרוש כי השניים התפצלו לאחר פגישתם בטבריה, וסירב להרחיב מעבר לכך במשך כחודש. רק בהמשך הפליל את עצמו. "רושרוש ראה בתהילה חפץ ששייך לו ורק לו. מדרך ההתנהגות שלו למדנו שהוא בחור מאוד אובססיבי - לא ממקום של אהבה, אלא מרצון לספק את רצונותיו המיניים", הסביר רפ"ק עופר אוסטה, ראש מחלק רצח בימ"ר צפון. "תהילה חששה להיפגש איתו בגלל מעקב המשפחה, ולכן כשהשניים נפשו הם הלכו לרכוש יחד כרטיס סים, כדי שיוכלו לדבר ביניהם באופן חופשי".