רושרוש לאחר שנעצר (צילום: חדשות)
רושרוש. תקף מינית ורצח | צילום: חדשות

מערכת היחסים האלימה הסתיימה ברצח: לבית המשפט הוגש הבוקר (רביעי) כתב אישום חמור נגד ראאד רושרוש, תושב מע'אר בן 27, בגין רצח תהילה נגר מקיבוץ גינוסר. מכתב האישום עולה כי האלימות מצד רושרוש לא התחילה בליל הרצח, אלא הייתה תופעה מתמשכת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כבר שבועיים לפני הרצח הוגשה למשטרה תלונה בגין אלימות של רושרוש כלפי נגר, אותה הגישו בני משפחתה. לאחר חמישה ימים בהם שהה במעצר התיק נסגר מחוסר ראיות, לאחר שנגר עצמה סירבה להתלונן נגד בן זוגה. צו הרחקה נגד רושרוש הוצא למשך שבועיים, במהלכם אכן נמנע מיצירת קשר עמה.

בתום תקופת הצו התקשר רושרוש לנגר ממספר טלפון חדש, והתנצל בפניה. הוא הבטיח לה כי השתנה וכי הוא מעוניין להחזיר את הקשר ביניהם למצב נורמטיבי שכן הוא אוהב אותה, והשניים קבעו להיפגש על מנת לרכוש כרטיס סים חדש עבורה, כך שיוכלו לתקשר ללא ידיעת בני משפחתה. רושרוש אסף את נגר והשניים נסעו לטבריה ורכשו את כרטיס הסים החדש, ולאחר מכן ישבו בבית קפה.

תהילה נגר (צילום: חדשות)
תהילה נגר ז"ל. נאבקה עד הסוף | צילום: חדשות

בדרך חזרה מבית הקפה לגינוסר סטה רושרוש עם רכבו - אחד מרכבי המשפחה - לשול הכביש. השניים יצאו מהרכב, אז תקף רושרוש את נגר מינית ולאחר מכן רוצץ את ראשה על אבן שפה. על פי כתב האישום, נגר נאבקה בו עד דקותיה האחרונות. רושרוש השאיר את גופתה במקום ונסע משם לבתו, שם החזיר את הרכב לבני משפחתו מבלי לספר להם מה אירע.

את גופתה של נגר איתרו רק למחרת בבוקר, כשפועלים עברו באזור והבחינו ברגליה מבצבצות. אמה ואחותה של נגר הגיעו למקום וזיהו אותה באופן מיידי, והן שסיפרו למשטרה אודות רושרוש. המשטרה איתרה את החשוד במהירות ועצרה אותו במקום עבודתו. באחד מרכבי המשפחה נמצאו כתמי דם, ואושר כי מדובר בדמה של נגר.

בחקירה הראשונית התעקש רושרוש כי השניים התפצלו לאחר פגישתם בטבריה, וסירב להרחיב מעבר לכך במשך כחודש. רק בהמשך הפליל את עצמו. "רושרוש ראה בתהילה חפץ ששייך לו ורק לו. מדרך ההתנהגות שלו למדנו שהוא בחור מאוד אובססיבי - לא ממקום של אהבה, אלא מרצון לספק את רצונותיו המיניים", הסביר רפ"ק עופר אוסטה, ראש מחלק רצח בימ"ר צפון. "תהילה חששה להיפגש איתו בגלל מעקב המשפחה, ולכן כשהשניים נפשו הם הלכו לרכוש יחד כרטיס סים, כדי שיוכלו לדבר ביניהם באופן חופשי".