חיזוק מפתיע להורים החשודים בהתעללות ובהריגת תינוקם: בני משפחותיהם של בני הזוג יצרו קשר עם מומחית מאוסטרליה שטוענת - קיימת סבירות גבוהה שהתאומים נפגעו מחיסון.

מחר צפויה המשטרה להחליט האם לבקש להאריך את מעצרו של האב, אך בינתיים בני משפחתו ממשיכים להיאבק על חפותו. קרוביהם יצרו בימים האחרונים קשר עם ד"ר ויארה שייבנר מאוסטרליה, שערכה ניסוי בקרב 100 אלף תינוקות, והגיעה למסקנה שפגיעות, כמו אלה שמהן סבלו התאומים קרי שברים בגולגולת או דימומים תוך ראשיים, עלולים להיגרם מאלרגיה לחיסונים שגרתיים שמקבלים תינוקות.

בני המשפחה של ההורים המיוצגים על ידי עורך הדין ציון אמיר, סיפרו לד"ר שייבנר על המקרה, והיום היא הודיעה שבכוונתה לבוא לישראל ולתת את חוות דעתה בניסיון לסייע להורים. בשיחה שערכה עם בני המשפחה אמרה: "החיסון פשוט היה שם. החיסון הרס, סיכן, את כל המערכת. זה גרם ככל הנראה לנפיחות במוח, והנפיחות במוח גרמה נזק לגולגולת".

אתמול: ההורים עלו לקבר בנם

ההורים החשודים בהתעללות ובהריגת בנם הובאו אתמול תחת אבטחה משטרתית כבדה לבית העלמין ירקון, ובכו על קבר בנם הפעוט. בני המשפחה הניחו פרחים במקום ואמרו תהילים. בתום האזכרה התעמתה אחת מהחוקרות עם האב.

למשך שעה קלה הופסקה חקירתם של ההורים. בתום השבעה למותו של הבן, הסכים בית המשפט להעניק להורים את האפשרות לבקר בבית העלמין ולהניח זרים על קברו של הפעוט.

ההורים הגיעו יחד עם בני משפחותיהם וחבריהם, וביקשו מהצלמים הרבים במקום שלא לסקר מקרוב את האזכרה. הם הניחו פרחים על הקבר וקראו תהילים, ואף ישבו זה לצד זה למשך מספר דקות ושוחחו, זאת לראשונה מאז מעצרו של האב. בתום הטקס הקצר וההתייחדות עם זכר בנם, הובלו ההורים בנפרד בחזרה לחדר החקירות. מאוחר יותר שוחררה האם למעצר בית למשך יומיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק