שוב מקרה קשה של אלימות בתוך המשפחה: תושב עפולה תקף הערב את אשתו בת ה-62 באמצעות פטיש, פצע אותה בינוני ולאחר מכן שם קץ לחייו בתלייה.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי האיש בן ה-75 לחייו נטל פטיש, הכה את רעייתו וגרם לה לחבלות. האישה הצליחה להימלט מידיו של הבעל הזועם והתמוטטה באמצע הרחוב. כוחות מד"א שהוזעקו למקום פינו אותה לבית החולים העמק בעפולה כשמצבה מוגדר בינוני.

"כשהגענו לזירת האירוע ברחוב האביב בעפולה ראינו אישה שותתת דם ובהכרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מנשה פרג', פרמדיק מד"א גלבוע. "תחקרנו אותה תוך כדי טיפול והיא סיפרה שבעלה תקף אותה כשהיא ישנה. היא אמרה לי: 'באלי נתן לי מכה בפטיש וברח'".

לאחר שהעביר צוות מד"א את האישה לבית החולים רמב"ם בחיפה התברר כי הבעל נמצא תלוי בבית ללא רוח חיים. ככל הנראה הוא חזר לבית לאחר התקיפה ותלה את עצמו.

השכנים של בני הזוג מספרים שמדובר בשני אנשים שהתחתנו לפני עשר שנים, כשלכל אחד מהם ילדים מנישואים קודמים ואף הייתה להם חנות בגדים משותפת בעפולה. בעבר לא הוגשו נגד בני הזוג תלונות על אלימות כלפי הילדים, אך במרכז למניעת אלימות במשפחה התקבלו תלונות על אלימות בין שני הזוג.