רופא הותקף ונחבל. אילוסטרציה
בעקבות המקרה: הרופא אושפז | צילום: AP

מקרה חמור של אלימות בבית החולים בילינסון בפתח תקווה: רופא במחלקה פנימית ב' בבית החולים הותקף על ידי בן משפחה של מטופל ונזקק לטיפול רפואי.

התקיפה אירעה הבוקר סמוך לשעה 10:00 בבוקר לאחר פטירתה של אישה במחלקה. על מנת לבשר על כך לבני המשפחה, הרופא ורופאה נוספת זימנו את בן המשפחה לחדר סגור, שם בישרו לו על מותה של בת משפחתם. מיד לאחר מכן התנפל האיש על הרופא והכה אותו נמרצות. אחות שעברה במקום הבחינה במתרחש ונכנסה לחדר, שם הדפה את התוקף והרחיקה אותו למסדרון עד להגעת המאבטחים. כוחות משטרה שהוזעקו למקום לקחו את האיש לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

צוות רפואי פינה את הרופא לחדר המיון, שם הוא עבר בדיקות ואושפז בעקבות הפציעה. בעקבות האירוע, החליט הצוות הרפואי להשבית מחר את הפעילות בבית החולים למשך שעתיים.

מדוברות בית החולים בלינסון נמסר כי "לאור מקרה אלימות של בן משפחה נגד צוות רפואי במחלקה פנימית, בית החולים ישבית את פעילותו על ידי ועד הרופאים והעובדים לאות מחאה בין השעות 08:00 לשעה 10:00. למעט טיפולי דיאליזה, IVF ואונקולוגיה".

בית החולים מבקש מהמוזמנים למרפאות חוץ - לא להגיע ולקבוע תור חדש בטלפון: 03-9376666

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק