אייל גולן. ארכיון
"הולך עם האמת שלי". גולן, ארכיון | צילום: חדשות 2

לאחר שהתייצב הבוקר (ד') לראשונה לחקירה בחשד שקיים יחסי מין עם שתי נערות בנות פחות מ-16 והדיח לשימוש בסמים, בטוח הזמר אייל גולן בחפותו. "אני הולך עם האמת שלי, לא לחוץ ומשתף פעולה עם המשטרה", אמר למקורביו. בחדר החקירות הסביר גולן לחוקריו: "שכבתי עם הרבה נשים, לא ידעתי מי מהן קטינה". גולן עדיין נתון במעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עו"ד רונן רוזנבלום, פרקליטו של הזמר שעומד בליבה של הפרשה שמסעירה את המדינה, אמר היום בצאתו מתחנת המשטרה כי החקירה נמצאת בעיצומה.  "אנחנו נגיב באופן מסודר בתום החקירה. הוא משתף פעולה עם החוקרים ומאמין בעצמו", הדגיש עו"ד רוזנבלום, "הוא רצה שזה יקרום עור וגידים ויהיה מאחוריו".

המשטרה זימנה הבוקר את גולן לחקירה בחשד לבעילה אסורה בהסכמה והדחה לסמים והוא עדיין נתון במעצר. אביו של גולן ויחצ"ן המסיבות שלו חשודים אף הם כל אחד בבעילה אסורה בהסכמה ובהדחה לשימוש בסמים. לפי החשד קיים האב יחסי מין עם שבע קטינות. בנוסף, איש תקשורת בכיר, המקורב לזמר המפורסם, חשוד במקרה אחד של בעילה אסורה בהסכמה.

נהגו ועוזרו של גולן חשוד בביצוע מעשה מגונה ובהדחה לשימוש בסמים. זמר נוסף חשוד כי השתתף והיה מעורב בחלק מהאירועים המדוברים. התנאי לעבירת בעילה אסורה בהסכמה הוא שהנערה תהיה בת פחות מ-16. עבירת הדחה לשימוש בסמים מתקיימת כאשר צורכי הסם הם בני פחות מ-18.

בימ"ר תל אביב ממשיכים בחקירת ששת החשודים והם נתונים במעצר. במהלך חקירתם מוטחים בנחקרים החשדות נגדם, המבוססים על חומרים שנאספו במהלך השבוע האחרון.

"קשת" וגולן החליטו: יושעה מ"הכוכב הבא"

הבוקר הודיעו "קשת" ואייל גולן כי קיבלו החלטה משותפת שלפיה השתתפותו בתכנית "הכוכב הבא" תושעה עד להודעה חדשה. כמו כן הוחלט על השעיית הפקת העונה הרביעית של התוכנית "אייל גולן קורא לך" שהייתה צפויה לעלות בחודשים הקרובים.

ירצה עבודות שירות. גולן
"הוא מאמין בעצמו". גולן, ארכיון | צילום: חדשות 2

הפרשה התפוצצה לפני שבוע, כשפורסם לראשונה בחדשות 2 אודות מעורבותם של שני זמרים מוכרים בקיום יחסי מין עם קטינות. במשטרה אמרו אז כי הגיע לידי החוקרים מידע על יחסי המין שהתקיימו לכאורה בין שני הזמרים לנערה. על פי הדיווחים שפורסמו, עלה חשד גם שחברותיה של הנערה קיימו יחסי מין עם שני הזמרים, ואחד מהם אף עישן עימן סמים קלים.

בימים שלאחר הפרסומים הראשוניים, הבהירו במשטרה כי חקירת הפרשה נמשכת על בסיס עדויות שנאספו מהנערות. על פי העדויות שנאספו עד כה, נראה כי החשדות החמורים ביותר הם כלפי אביו של הזמר - שנגדו עומדים חשדות לשידול קטינות וסרסרות. השוטרים ציינו כי במקביל התיק נגד גולן עצמו הולך ונחלש, לאחר שהחוקרים עלו על סתירות בעדויותיהן של הנערות.

פרשת הזמרים והקטינות - הסיקור המלא:

אייל גולן משעה את עצמו מה"כוכב הבא"

הזמר המפורסם ואביו עוכבו לחקירה במשטרה

פרשת הזמרים: צו איסור הפרסום הוארך

המפכ"ל על פרשת הזמנים והקטינה: "להתאזר בסבלנות"

פירון על פרשת הזמרים והקטינות: "צריכים לעשות חשבון נפש"

בת 16 סיפרה לאמה: "הזמר ניסה לשכב איתי, לא רציתי"

מסתמן: המשטרה לא תגבש אישום נגד הזמר השני

פרשת הזמר: "עוברת השפלות בבי"ס"

אביו של הזמר המפורסם: "חיים כרגיל"

הזמר המוכר מאיים לתבוע את הבלוגר שחשף את שמו

הזמר הנוסף מדבר: "הכל בסדר"

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"