שבת בבוקר, חורשה סמוכה לצומת בית עובד בשפלה. מספר חברים בני 21-22 עורכים מסיבת יום הולדת לחברה. בתכנית: שמחה, אוכל ומוזיקה - עד שמשהו השתבש.

"בשעה 9:00 בערך הגיעו 3 שוטרים וביקשו בברוטליות לפנות מיד את המקום", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט מורין אלדד, אחת המבלות. "לרגע לא היססנו, הנמכנו את המוזיקה ואז כיבינו".

אלדד מספרת כי אחד מחבריה החליט לשאול את השוטר על הסיבה לבקשתו. "הוא שאל בצורה הכי יפה שיש, אבל השוטר התעצבן והוא היה כמו אחוז דיבוק, צעק עליו 'אל תתערב לי בעבודה!'. הוא הוציא גז מדמיע, ונתן לו בוקס בפנים".

"הוא דחף אותי ונתן לי מרפק"

השוטר נגדו הוגשה התלונה (צילום: חדשות 2)
השוטר נגדו הוגשה התלונה | צילום: חדשות 2

לדבריה של אלדד, את כל ההתרחשות הזו היא תיעדה במצלמה הדיגיטלית שלה - וכשהשוטר הבין שהוא מתועד, הוא ניסה לקחת ממנה את המכשיר. הניסיון הזה, לטענתה, תועד על ידי חבר נוסף.

בסרטון שלפניכם ניתן לראות את המאבק בין אלדד לבין השוטר, כאשר הוא מפיל אותה לרצפה ומנסה שוב ושוב לקחת ממנה את המצלמה. לדבריה הוא הצליח - ומחק את הסרטון ה"מרשיע". בהמשך ניתן לראות ששוטר אחר במקום מנסה לרסן ולעצור את אותו שוטר שהתעמת עם הצעירה.

אלדד הגישה אתמול נגד השוטר תלונה במחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים. "הוא בהרבה יותר חזק ממני. כל משיכה שלו, הוא משך אותי ביחד. לפני שהסרטון... הוא דחף אותי ונתן לי מרפק לפני שזה צולם. חברה שלי ניסתה להגן עליי והוא זרק אותה ולא רואים את זה", סיפרה.

"לבוא ולאיים ולדחוף ולתת מרפקים - ככה שוטר מתנהג?", שואלת מורין. "כל מה שעניין אותו זה הסרטון שצילמתי. הוא פחד מהתיעוד שיש בתוך המצלמה, אבל יש לי המון עדים שראו את הכל".

ממשרד המשפטים נמסר בשם המחלקה לחקירות שוטרים: "התלונה נגד השוטר התקבלה והיא תטופל בהתאם".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק