נערה שעברה אלימות , אונס , דיכאון
חשד למקרה אונס נוסף בצפון, אילוסטרציה | צילום: דניאל נחמיה, חדשות 2

חשד למקרה אונס נוסף בצפון הארץ: המשטרה פתחה בחקירה בחשד למקרה אונס נוסף באזור הצפון. הפעם, החקירה נפתחה בעקבות תלונתה של צעירה כבת 20. המשטרה מוסרת כי זהותו של החשוד ידועה לה.

כרגע, החליט בית המשפט להטיל צו איסור פרסום גורף על פרטי פרשת האונס, ביניהם החקירה, זהותו של החשוד וזהותה של הצעירה המתלוננת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שלושה חשודים נעצרו בחשד לאונס ברמת ישי

הבוקר עצרה המשטרה צעיר שלישי בחשד שהיה מעורב בתקיפת שתי הצעירות ברמת ישי, לאחר שהסגיר את עצמו. במקביל, אחד החשודים שחזר את המעשה בזירה.

עו"ד עלא סלימאן, שמייצג את אחד החשודים, מכחיש כי מרשו היה מעורב באונס. "אני משוכנע שממש בימים הקרובים הוא ישוחרר", אמר עו"ד סלימאן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. לטענתו, החשוד מכיר את שני הצעירים האחרים ממקום מגוריהם: "הם מאותו הכפר".

היום האריך בית המשפט בשמונה ימים את מעצרו של החשוד השני ומחר יובא להארכת מעצר החשוד המרכזי באונס, תושב מנשייה זבדה. שני אנשים נוספים שעוכבו שוחררו לאחר שנשלל כל קשר בינם לבין האירוע.

על פי החשד, הצעיר נמלט מזירת האונס זמן קצר לאחר המעשה ונעצר הבוקר בסמוך הכפר שבו הוא מתגורר. אמש נעצר חשוד נוסף בביצוע האונס, תושב אחד הכפרים באזור, ומעצרו הוארך בחמישה ימים.

שתי המתלוננות, בשנות ה-20 לחייהן, בילו עם שני גברים במועדון באזור רמת ישי ולאחר מכן נסעו עימם לחורשה סמוכה. על פי החשד, סמוך לשעה 2 לפנות בוקר הגיעו למקום שני החשודים, הבריחו את שני הגברים שעמם שהו הצעירות - ואז אנסו אותם בזו אחר זו.

אחת הצעירות שהותקפו הלכה ברגל לכביש הקרוב כדי להזעיק עזרה, כשפלג גופה העליון חשוף. נהגים שזיהו את מצוקתה הזעיקו את המשטרה לזירה. שתי הצעירות הועברו לבית החולים "בני ציון" בחיפה ואושפזו במחלקה לטיפול בנפגעי עבירות מין.

אחרי שסיימו לבצע את זממם בצעירות, נמלטו החשודים במכוניתו של אחד הגברים שברח מהמקום. במהלך היום ולאחר סריקות - אותרה המכונית הגנובה.