אלמונים ניסו הערב להצית את בית משפחת התאומים אדיר ונאור סודמי, החשודים ברצח לאון קלנטרוב בן ה-7 בבני עי"ש בשבוע שעבר. ככל הנראה מדובר בנסיון שלא צלח להצית את הבית כולו. האירוע התרחש יום אחד בלבד אחרי שעזבה משפחת סודמי את ביתה ביישוב, מחשש שינסו לפגוע בה.

המצית האלמוני שפך חומר דליק מסביב לגדר הבית, והצית אותו. למרבה המזל, אחד השכנים הבחין בנעשה ומיהר לכבות את הדליקה, עוד בטרם הגיעו למקום כוחות כיבוי האש.

הצתת בית הפדופילים בבני עי
כבאי בסמוך לגדר הבית, הערב | צילום: חדשות 2
האחים התאומים תועדו השבוע על ידי מצלמות המשטרה שהותקנו בחדר החקירות כשהם מתאמים ביניהם גרסאות על מה שאירע בליל הרצח. באחד המקרים, אחד האחים ביקש מאחיו לספר כי קלנטרוב כבר היה מת כאשר מצאו אותו.

"האחים סודמי נראים אולי אזרחים רגילים מהשורה, קצת תמימים, אבל בחדר החקירות הם מתנהגים כמו עבריינים מקצועיים. הם מתאמים גרסאות עד לפרטים הכי קטנים",‬ אמר קצין משטרה בכיר, והוסיף כי אחד האחים הפליל בצורה כזו או אחרת את אחיו.

למרות ההתקדמות, החקירה עדיין נתקלת בקשיים רבים. גורמים במשטרה אמרו אתמול כי לנוכח העובדה שהחשודים מוגדרים כסובלים מפיגור, חקירת הפרשה מתנהלת על ידי חוקרים מיוחדים של משרד העבודה והרווחה.

רצח הילד לאון קלנטרוב - סיקור מיוחד:

אביו של הילד שנרצח: "אמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום אופן"

דוח הנתיחה של בן ה-7 מגלה: לאון לא נאנס לפני שנחנק למוות

האם ביה"ס ידע על מעשי "האחים הפדופילים" ולא דיווח?

מנהלת ביה"ס מכחישה: לא היו תלונות נגד "האחים הפדופילים"