פרשת הזמרים והקטינות הולכת ומסתבכת: ממידע חדש אודות פרשת הקטינות ומסיבות המין בהן היו מעורבים לכאורה הזמרים המפורסמים עולה כי ייתכן וישנן סתירות בגרסת הנערה בת ה-15 שנחקרה במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירת נערה בת 15 במשטרת מחוז תל אביב ביומיים האחרונים, עולה כי ישנן סתירות קשות ומשמעותיות בעדותה וכי היא נמצאה לא דוברת אמת לפחות בחלק מעדויותיה. בנוסף, מבהירה הערב המשטרה כי הזמרים החשודים בקיום יחסי מין עם קטינות לא זומנו לחקירה - וכפי הנראה הם גם לא צפויים להיחקר בקרוב, אלא אם תוכח מעורבותם הממשית בפלילים.

במחוז תל אביב של המשטרה הבהירו הערב כי הידיעות המודיעיניות שנאספו בחודשים האחרונים אודות הזמרים החשודים נבדקות על ידי מחלק הנוער של ימ״ר תל אביב - זאת על מנת לאמת את החשדות. עוד נמסר מהמשטרה כי המעבר לחקירה גלויה והזמנת החשודים לחקירה תחת אזהרה יתאפשרו אך ורק במידה והעדויות וחומר החקירה יצביעו על חשד מבוסס וממשי לביצוע עבירות פליליות וכי בשלב זה החקירה תמשך לשם ברור האמת.

גורם אכיפה בכיר מסר כי מדובר בפרשה חמורה מאוד, גם אם בסופו של דבר יתברר שלא יוגש כתב אישום נגד הזמר המפורסם. לעומת זאת, נגד חשודים מסביבתו הקרובה של הזמר, יש חשד לעבירות פליליות חמורות. במשטרה חושדים שיש נגדם עבירות לא רק של סרסרות ובעילה אסורה, אלא חשד לעבירות פליליות חמורות של שידול קטינה לשימוש בזנות והדחת קטינה לשימוש בסמים. בשבוע הבא צפוי גל מעצרים בפרשה.

בתוך כך, במשטרה מתנערים הערב משלל הפרסומים בפרשה ששצפו את רשת האינטרנט: "נדגיש כי כל הפרסומים אינם פרסומים רשמיים של מחוז תל אביב והן באחריות המפרסמים בלבד ואין לנו כוונה לאשר או להכחיש עד להוצאת הודעה רשמית על ממצאי החקירה".

במשטרה ממשיכים לגבות עדויות מהנערות המעורבות 

הזמר התבדח עם הקהל
הזמר החשוד, אמש | צילום: מור לוי

הבוקר, כאמור, נמשכה מלאת גביית העדויות במשטרה. חוקרי המשטרה גבו הבוקר עדות מנערה נוספת שעל פי החשד השתתפה ב"מסיבות החשק" שערכו. עדות נוספת מאחת הנערות, שעל פי החשד נהגה להשתתף במסיבות החשק וקיימה יחסי מין עם הזמר המוכר, נגבתה הבוקר במשטרת תל אביב. בהמשך עתידות להיגבות עדויות מנערות נוספות שהיו מעורבות במעשים. לפי שעה, כאמור, הזמרים ששמם נקשר לפּרשה לא צפויים להיות מזומנים לחקירה.

"הטלפונים שאנחנו מקבלים הם רק מהתקשורת אבל גורם רשמי לא התקשר אלינו וזימן את הזמר לחקירה", אמר מנהלו של אחד הזמרים החשודים. מנהלו של הזמר השני אמר הבוקר כי הוא לא קשור בשום אופן לזמר הראשון וכי כל הדיווחים הם בגדר שמועות. גם הוא ציין כי הזמר אותו הוא מייצג לא קיבל פנייה מהמשטרה. ההערכה היא כי כבר בשבוע הבא הם והחשודים הנוספים יזומנו לתחנה.

גורם במשטרה מסר היום כי התיק נגד הזמר המוכר מכיל קושי ראייתי, וכי החקירה בעניינו צפויה להימשך. החשוד המרכזי בינתיים בפרשה הוא קרוב-משפחתו של הזמר המפורסם, שלכאורה סרסר בנערות.

אחד הזמרים בהופעה אמש: "המוזיקה תנצח הכל"

אחד הזמרים התייחס אמש (ה') לפרשה במהלך הופעה בה השתתף, ואמר "היה לי יום קשה, אני מקווה שבתוך כמה ימים הפרטים יתבררו. המוזיקה מנצחת הכול". בהמשך ההופעה אף התבדח הזמר עם צעירה שנכחה בקהל ושרצתה להצטלם עמו, ושאל אותה בת כמה היא.

מי שלכאורה מעורב אף הוא בפרשה הזו, הוא ע' - איש יחסי ציבור שעל פי החשד הכיר בין האמנים לנערות. בריאיון לחדשות 2 הוא דחה מכל וכל את הטענות המיוחסות לו, וטען כי "לא היה ולא נברא". בדבריו, התעקש כי גורם אלמוני "מנסה לחסל את הקריירות" של המעורבים.

נמשכות החקירות. אילוסטרציה
"לא היה ולא נברא". היחצ"ן | צילום:

אמש פורסם במהדורה המרכזית כי החשד המרכזי הוא רכישת שירותי מין מהנערות המעורבות לכאורה על ידי החשודים המעורבים. בשלב זה הדמות המרכזית היא קרוב משפחתו של הזמר מפורסם ששמו נקשר למעשה. על פי החשד, מדובר בסכומים משמעותיים ששולמו לנערות לאורך זמן ובשיטתיות. ככל הנראה מדובר בשישה-שבעה גברים החשודים בקשרים מיניים עם שש-שבע נערות. גורם אכיפה מסר בשיחה עם חדשות 2 כי המשטרה נמצאת "רק בתחילתה של החקירה, שבסופה יכול מספר הנערות המעורבות להגיע גם ל-12".

עוד הוסיף הגורם, כי "התיק נגד הזמר המפורסם חלש וגבולי" וכי הידיעה שלפיה הוא קיים לכאורה יחסי מין עם קטינות בשני מפגשים - "שנויה במחלוקת". לדבריו, ההערכה היא שבסופו של דבר האמן ייחקר בפרשה. יחד עם זאת, הוא ציין כי התיק בעניינו של הזמר האחר שמעורב בפרשה - "רציני הרבה יותר", לו מיוחס חשד משמעותי לשימוש בסמים והדחה של קטינות לשימוש בסמים.

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו "

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"