טייס על הכביש: משטרת התנועה עצרה היום צעיר בן 26 תושב לוד, ש"טס" במהירות 227 קמ"ש בכביש 6, באזור מחלף קסם לכיוון דרום.

למרות שמדובר בנהג חדש, אין זו עבירת התעבורה הראשונה שלו. עד כה הוא הספיק לצבור יותר מ-35 הרשעות תעבורה. רישיונו של הנהג נשלל במקום והוא יזומן בימים הקרובים למשפט.

נהגו במהירות 260 קמ"ש - וצילמו

בתחילת השבוע פרסמנו כאן בחדשות 2 באינטרנט את התמונות המסעירות של חבורת צעירים טסה במהירות 260 קמ"ש ברכב ה-ב.מ.וו מתל אביב לחיפה. למרות שלמשטרה יש את פרטי הנהג, הוא עדיין לא זומן לחקירה. אחד הצעירים שהופיע בסרטון המפליל הוא עבריין מורשע, שנידון למאסר בפועל בשנה שעברה.

"אנחנו מטפלים בעשרות מקרים - מסוכנים יותר ומסוכנים פחות", אמרו גורמים במשטרת התנועה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הצעירים עדיין לא נעצרו, ובכל מקרה הם יעוכבו לחקירה. יש ביכולתנו להגיע אליהם, אנחנו מכירים אותם - אך גם כשזה יקרה, הם רק יעוכבו לחקירה וייתכן שלאחר מכן ישוחררו לדרכם".

בינתיים, עורכי דינם של שלושת הצעירים אומרים כי מרשיהם לא קיבלו שום זימון לחקירה או פנייה מצד המשטרה. "הם עומדים מאחורי גרסתם שיש בעיה במד המהירות, ולא הסגירו עצמם כי הם לא ביצעו פשע כלשהו", אמרו היום עו"ד זיו ורינת גלעד. "אם הם יזומנו לחקירה - הם יגיעו בהתאם לחוק".

במקום להעיר - החברים מעודדים 

בקטע הווידאו, שזכה לשם "תל אביב - חיפה ב-9 דקות - אל תנסו בבית", נראה נהג הרכב נוסע במהירות שמגיעה לכ-260 קמ"ש. במקום להעיר לו, ממשיכים חבריו דווקא לעודד אותו וקוראים לו להאיץ.

במהלך הנסיעה אף מחליט הנהג להוריד את ידיו מההגה ולמחוא כפיים לצלילי מוזיקה רועשת, תוך כדי שהחבורה מתעדת את הנסיעה המופרעת במשך יותר משלוש דקות.

יש לכם סיפורים מעניינים, וידאו ותמונות? שלחו לנו למייל האדום

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק