תלמיד תיכון נדקר בבית ספר, ארכיון
מכות בבית הספר. ארכיון | צילום: חדשות 2

שוב אלימות בבית הספר - הפעם מצד הורים: אם לתלמיד בבית ספר יסודי בשפרעם מצאה דרך לחנך את מורתו של בנה, אחרי שזו צעקה עליו במהלך יום הלימודים. היא המתינה לה מחוץ לכתלי בית הספר - ותקפה אותה במכות נמרצות בתום יום הלימודים.

ראשיתו של הסיפור אתמול, במהלך יום הלימודים באחד מבתי הספר היסודיים בשפרעם. אחד התלמידים התקשר לאמו וסיפר לה כי המורה "צרחה" עליו במהלך השיעור וכי הוא נפגע ממנה עד מאוד. בתגובה, החליטה האם ללמד את המורה לקח. היא הגיעה לבית הספר בתום יום הלימודים, המתינה מחוץ לשער - וכשהמורה יצאה, היא תקפה אותה במכות ובקללות.

"הגיעה לבית הספר והתחילה להשתולל"

"זה היה מראה לא נעים, האישה הגיעה לבית הספר והתחילה להשתולל", סיפרו לחדשות 2 באינטרנט מורים שהיו עדים לתקרית. "היה לה מבט בעיניים של מישהי שפשוט רוצה להכות את המורה". לאחר מספר דקות הצליחו המורים במקום להשתלט על האם המכה ולהזעיק משטרה.

במשרד החינוך רואים את המקרה בחומרה רבה. "אחרי התקיפה המורה הייתה בסערת רגשות", סיפרה עמיתתה לבית הספר. "היא לא הסכימה לדבר עם איש, גם לא עם חברותיה שבאו לבדוק מה מצבה.

האם נעצרה לחקירה, ובתום חקירה שוחררה לביתה לאחר שהתנצלה בפני המורה. לדברי מפקד תחנת המשטרת שפרעם סנ"צ רמי ניימרק, במשטרה התחשבו באישה, שהינה אם לתשעה ילדים שהקטן שבהן בן שנה וחצי. כאות מחאה על המעשה האלים, החליטו מורי בית הספר להשבית הבוקר את הלימודים לשעה אחת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק