לראשונה מאז נעצר, הגיע מוטי מלכה לעימות עם המתלוננת הראשית נגדו. העימות התקיים הערב, לאחר שמלכה הגיע מלווה בשוטרים לבית הכנסת באשדוד, שם התקיימה ברית המילה של בנו.

מיד לאחר מכן, שב מלכה לחדר החקירות לעימות שהוגדר "דרמטי". המתלוננת בכתה במהלך העימות מול ראש העיר, והטיחה בו דברים קשים. "אתה השתמשת בי לאורך כל הדרך", אמרה לו, "איך ניצלת אותי ככה? אני נשואה ואם לילדים. ניסית לסרסר בי, הרסת לי את החיים והפכת אותי לבובת סמרטוטים".

מלכה מצדו, המשיך לדבוק בקו לפיו היחסים עמה בוצעו בהסכמה. לאחר העימות איתו, הגיעה המתלוננת לעימות גם מול סגנו של מלכה - יוסי סולימני. מחר יגיעו השניים שוב לבית המשפט, כאשר רק בבוקר תחליט המשטרה אם לבקש להאריך שוב את מעצרם של השניים, או לשחררם למעצר בית בתנאים מגבילים.

פרקליטו של מלכה: הוא מוכן לפוליגרף

עו"ד אבי חימי, המייצג את מוטי מלכה, אמר בתחילת השבוע כי ראש העיר מוכן להיבדק בפוליגרף וקרא לשחררו למעצר בית, זאת לפני שבית משפט השלום בראשל"צ הורה להאריך את מעצרו בשלושה ימים.

"ראש העיר משתף פעולה עם החוקרים. אין לו מה להסתיר", טען עו"ד חימי. "יש לנו אינטרס מובהק. אנחנו חפצים שהפרקליטות תהפוך כל אבן בחומת הריאיות. ככל שהחקירה תעמיק יותר, הספק יתגלה מהראיות וחפותו תקרום עור וגידים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק