כשמסביבו קבוצה גדולה של שוטרים, מאבטחים ואנשי שירות הביטחון, שוכב במחלקה האורטופדית בבני ציון בחיפה הנהג שמשאיתו מחצה למוות בתאונה הקטלנית שישה בני אדם ופצעה 15.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנהג , בן 30 מרהט, נשוי אב לשלושה. מיד אחרי התאונה החלו קרובי משפחתו מרהט להגיע לבית החולים כדי לתמוך בו. "הוא לא נוסע מעבר לשעות המותר", אמר לחדשות 2 באינטרנט איברהים אבו סיאם, דודו של הנהג. "הוא נהג ותיק בעל רישיון יותר מעשר שנים. הוא נסע באזור התאונה בעבר. הוא נהג רגוע, וכנראה מדובר בכשל טכני". אסו סיאם הביע צער על מותם של ששת הקורבנות.

תוך כדי הטיפול בו, וכשהוא נאנק מכאבים, ניסו חוקרי המשטרה להבין מהנהג אבו סיאם את מה שהוביל לתאונה. בזמן ששכב במיטתו בחדר המיון, שכבו לצידו פצועים נוספים מהתאונה.

העובדה שליד הנהג שוהים גם שני אנשי שירות הביטחון מאשרת אולי שעדיין לא הוסרה לגמרי האפשרות שמדובר באירוע על רקע לאומני. עם זאת, ההערכה המרכזית היא כי הוא איבד את הבלמים בזמן שהסיע מטען מעל המותר בחוק.

"שמעתי פיצוץ, חשבתי שנפל טיל"

אמה של אחת הפצועות, שעובדת כאחות בחדר המיון בבית החולים בני ציון, הייתה זו שקלטה את בתה, שנפצעה קל באירוע. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט היא גוללה את רגעי התאונה הקשה.

"נסעתי לבד ברכב", סיפרה. "לפתע המכונית שמאחוריי פגעה בי בעוצמה, ואז נגרמה תאונת השרשרת". היא הוסיפה כי הצליחה לצאת ממכוניתה בכוחות עצמה, ושמעה פיצוץ גדול. "חשבתי שנפל טיל", אמרה.

תאונה קטלנית בנשר – הסיקור המלא:

עדי ראייה לתאונה בנשר: "זה נראה כמו זירת פיגוע"

שישה הרוגים בתאונת דרכים בנשר

מד"א: "מספקים מנות דם לבתי החולים"

נהג המשאית: תושב רהט בשנות ה-30 לחייו