הותר לפרסום: משטרת ראשון לציון עצרה את אבינועם ברוורמן, תושב ראשון לציון בן 35, שחשוד כי יצר קשר עם ילדות באמצעות האינטרנט, שוחח איתן על נושאים מיניים, אנס את חלקן ותקף מינית אחרות. הבוקר הוארך מעצרו בשלושה ימים וכתב אישום נגדו צפוי להיות מוגש בימים הקרובים.

על פי החשד, נהג ברוורמן להיכנס לאתרי שיחות של ילדים באינטרנט, לפתות קטינות בגילאי 8 עד 15 לשוחח עמו, ואז ביקש מהן להעביר את השיחה לתוכנת מסרים מידיים כדוגמת ICQ או מסנג'ר. במהלך השיחות הפרטיות הטריד ברוורמן את הקטינות בדברים בעלי אופי מיני בוטה ואף ביצע איתן יחסי מין וירטואלים אל מול מצלמת האינטרנט, כאשר הוא מבקש מהן לגעת במקומות שונים בגופן ואף נוגע בעצמו. ברוורמן נחשד כי שלח לחלקן תמונות תקריב של איבר מינו ואף ביקש מהן לשלוח תמונות דומות.

חלק מהקטינות ניסה ברוורמן לשדל להיפגש עמו ועם חלקן הוא אף קיים יחסי מין מלאים בדירתן. לאחר שהוריהן של חלק מהקטינות הגישו תלונה במשטרה, אותרו ילדות עימן ניהל החשוד "רומן וירטואלי" במשך חודשים עד אשר הצליח להביאן להסכמה להיפגש עמו.

אבינועם ברוורמן - חשוד בפדופיליה
החשוד בפדופיליה החמורה, אבינועם ברוורמן | צילום: חדשות 2

במקרים מסוימים אף הגיע החשוד לדירותיהן של הקטינות לפני שהוריהן היו חוזרים מהעבודה. במקרים אחרים ניסה החשוד לשכנע את הילדות להתחזות לחולות ובכך להישאר בבית. החשוד אף הציע לנערות "מתנות" שונות בתמורה לכך שיזמינו אותו לביתו, החל מטיולים, פיצות ועד לתשלום עבור הנסיעות, אם בחרו להגיע הן לביתו.

בחיפוש בביתו של ברוורמן, מומחה למחשבים במקצועו, נמצאו חומרי פדופיליה קשים ובנוסף הוחרם מחשבו האישי. על מחשבו נמצאו כ-1,000 תדפיסי שיחות עם הקטינות ואף תמונות של עשרות מהן, חלקן אינטימיות באופן בוטה. "מרשי טוען כי הוא לא עשה את המעשים שמיוחסים לו וכופר בכל ההאשמות", אמר לחדשות 2 באינטרנט עו"ד בן ציון קבלר, סניגורו של החשוד.

אחת התמונות שהיה שולח ברוורמן לקטינות
זו אחת התמונות אותה היה שולח ברוורמן לקטינות עמן שוחח | צילום: משטרת ישראל

זוהי הארכת מעצרו הרביעית של ברוורמן. אמו של ברוורמן ליוותה אותו הבוקר לבית המשפט, אך סירבה להגיב להאשמות נגד בנה. חוקרי המשטרה מקווים שעם פרסום פרטי זהותו יתקבלו תלונות נוספות על תקיפות שלכאורה ביצע בילדים.