58440
הבילוי במועדון הסתיים באונס. צילום אילוסטרציה | צילום:

חשד לאונס ומעשה סדום בשירותים של מועדון תל אביבי: קטינה כבת 17 וחצי, תושבת כפר סבא, התלוננה לפנות בוקר כי צעיר שהכירה במהלך בילוי במועדון "אולד סקול", בנמל ת"א, אנס אותה בשירותים.

לדברי המתלוננת, השניים הכירו והחלו לשוחח בתוך המועדון. הצעיר, בן 28 מנס ציונה, הזמין אותה לכמה משקאות אלכוהוליים, ובשלב מסויים הם עלו יחד לשירותים.

בשלב הזה, כך לטענת הקטינה, ביצע בה הצעיר מעשה אונס ומעשה סדום, כשהיא מטושטשת מהשפעת האלכוהול. כשסיים את המעשה, נמלט הצעיר מהמקום, והקטינה פנתה למשטרה. מצבה של הקטינה טוב והיא טוענת כי ניסתה להתנגד לאונס – ללא הצלחה.

עם קבלת התלונה לפנות בוקר פתחה המשטרה בחקירה, ובשעות הצהריים איתרה את החשוד. האיש נעצר, הודה שהיה עם הקטינה בשירותים ולמעשה קשר את עצמו בחקירה למעשים. בשעות הערב יובא החשוד להארכת מעצר בבית משפט השלום בת"א.

חשד: אונס במסיבת הגיוס

נמל תל אביב
חשד לאונס בנמל ת"א. צילום ארכיון | צילום: חדשות 2

בתחילת החודש אירע, על פי החשד, אונס במהלך מסיבת גיוס בהוד השרון: המשטרה חושדת שצעיר בן 19 אנס בת 17 בבית פרטי במהלך מסיבה.

הצעירים התאספו בבית בהוד השרון במטרה לחגוג עם אחד מהם את הימים האחרונים "באזרחות", רגע לפני גיוסו. הצעיר והצעירה, שהכירו זה את זו קודם לכן, נכנסו יחד לאחד החדרים והסתגרו.

בשלב זה, על פי גרסתה של הנערה, ניסה הצעיר לגעת בה אך למרות תחינותיה שיפסיק, הוא המשיך במעשיו ועל פי החשד אנס אותה. בשלב מסוים דפקה אחת מחברותיה של הנערה, שחיפשה אחריה, בחלון החדר. אז ניצלה הנערה את ההזדמנות, אזרה אומץ, הדפה את הצעיר מעליה והצליחה לברוח מהחדר.

החשוד נעצר ובחקירתו הכחיש את המעשים המיוחסים לו. חקירת האירוע עדיין נמשכת.