עזמי בשארה. עדיין מבוקש
עזמי בשארה. גם אחותו בחשודים | צילום: חדשות 2

בעוד חבר הכנסת לשעבר עזמי בשארה עדיין שוהה בחו"ל בשל היותו מבוקש בישראל על עבירות ריגול, מתברר שאחותו של הח"כ לשעבר עושה את העבודה בשבילו. ראודה עטאללה בשארה, אחותו של עזמי, חשודה באיומים על דובר מועצת הנוער הארצית של המגזר הערבי בישראל.

לטענתו של דובר המועצה, בשארה היא פעילה בעמותה נגד גיוס צעירים לשירות לאומי, והיא פנתה אליו כמה פעמים בתקופה האחרונה בכוונה להיפגש איתו. לאחר שהוא סרב להיפגש עימה, בשארה לטענתו פנתה אליו שוב, ואמרה שמחכה לו מונית בכניסה לכפר כדי שתאסוף אותך ותבוא לפגישה עמה.

לאחר שזה סירב שוב, אמרה לו בשארה לדבריו: "אתה סוכן של השב"כ. אתה תשלם על זה ביוקר, אין לך שום זיקה ללאומיות הערבית ואתה תסבול ממני הרבה".

האחות החשודה, ראודה עטאללה בשארה
האחות החשודה, ראודה עטאללה בשארה | צילום: חדשות 2

"הרגשתי מאויים כשהאישה הזו פנתה אלי כמה פעמים על מנת להפסיק את הפעילות שלי למען השירות הלאומי", אמר דובר המועצה המאויים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, וטען כי כל מעשיו הם למען הצעירים במגזר הערבי. "גם אם אמשיך לקבל איומים מהאישה הזו, אמשיך לעשות את מה שאני מאמין בו", הוסיף. 

ממשרד החינוך נמסר כי אכן הוגשה תלונה מטעם דובר מועצת הנוער הארצית של המגזר הערבי בישראל, והנושא נמצא בחקירה של משרד החינוך. במשטרת נצרת אישרו בשיחה עם חדשות 2 כי הוגשה תלונה נגד בשארה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק