ילדה נאנסה בבית
מחפשים אחר החשוד, הלילה | צילום: חדשות 2

חשד לאונס: לחדשות 2 באינטרנט נודע כי ילדה כבת שמונה נאנסה אמש ביישוב החרדי ביתר עילית, סמוך לירושלים. מצוד נערך אחר החשוד באונס.

מפרטים ראשוניים על האירוע עולה כי מדובר באדם שדפק על דלתות בבתים בעיר, ככל הנראה באמתלה של התרמת כסף, עד שפתחה לו ילדה - אותה אנס באכזריות. כוחות רבים מנהלים מצוד אחר החשוד באונס.

גורם שמעורב במקרה סיפר כי ככל הנראה, האנס היה בעל מראה חרדי. הוא הצליח לפתות את הילדה, לאחר שפתחה לו את הדלת, לבוא איתו לפארק ציבורי - שם ביצע בה את זממו.

ממשטרת ש"י נמסר כי "בשעות הערב התקבל אירוע העדר קטינה מהיישוב ביתר. זמן קצר לאחר הימצאותה על ידי הוריה עלה החשד כי נעברה כלפיה עבירת מין, כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום לבצע פעולות חקירה, ופעולות מבצעיות לאיתור החשוד. החקירה בשלב זה נמשכת והחשוד טרם נעצר, מדובר בחשוד בעל חזות חרדית".

צעיר חשוד שהטריד קטינים באמצעות שיחת וידאו בסלולרי

לפני כשלושה ימים הגישו הוריה של ילדה בת 12 תלונה במשטרת ראש העין, לפיה התקשר אליה אדם צעיר אותו טענה כי אינה מכירה, ואמר לה: "אני מכיר אותך, את חמודה". בזמן שהשניים מנהלים שיחת וידאו, החל הצעיר לשפשף את ידיו על מכנסיו ולאונן, וכל זאת בזמן שהנערה צופה במעשיו.

הנערה המבוהלת פנתה מיד להוריה, ואלו החליטו להגיש תלונה במשטרה. בבדיקה ראשונית שערכו החוקרים, ובהצלבת נתונים עלה כי תלונה זהה הוגשה כמה ימים קודם לכן במשטרת רחובות. בהליך מהיר של המשטרה אותר צעיר בשנות ה-20 לחייו מכפר קאסם, ללא עבר פלילי, שקשר עצמו לשני המקרים, וטען כי הוא אינו שולט בעצמו. בחלק מהמקרים טען כי הגיע גם לפורקן במהלך השיחה.

בחקירתו התברר כי הוא היה נוהג להתקשר לשירותי המודיעין של חברות הסלולר, ובאמצעותם מאתר שמות, שנשמעו לו כמו שמות המתאימים לילדים צעירים. "למישהו עם שם כמו משה הוא לא היה מתקשר, אך לשם כמו אביב או שמות צעירים אחרים, הוא כן היה מתקשר ומנסה לנהל עימם שיחות וידאו", סיפר היום איקו שחר, סגן מפקד תחנת ראש העין.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק