בית המשפט המחוזי בירושלים האריך ביום אחד את מעצרו של דניאל מעוז, החשוד ברצח שני הוריו. לראשונה, לא הגיע אף בן משפחה - גם לא אחיו של מעוז - לדיון. מדובר בהארכת המעצר השלישית של מעוז, שהגיע היום גלוי ראש לבית המשפט, מאז שנעצר כחשוד.

מחר יוגש נגדו כתב אישום חמור, בגין רצח הוריו נח ונורית מעוז ז"ל. גם היום סירב מעוז להגיב לחשדות הקשים נגדו. עורך דינו אריאל עטרי אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מובן מדוע הוא איננו מגיב" וכי הוא מקווה ש"יתברר בהמשך שהוא לא עשה את המיוחס לו".

לפני מעצרו אמר: "אנחנו לא מתפקדים" 

שלושה ימים לפני מעצרו של דניאל מעוז, כשעדיין לא ידע שהוא עצמו סומן על כוונת החוקרים כאחראי לרצח הוריו, שוחח החשוד עם כתב חדשות 2, משה נוסבאום. באותה השיחה הוא הקפיד להעמיד פנים כי אינו יודע דבר אודות נסיבות הזוועה - והביע חשש מרומז שמישהו, בכל זאת, יצליח להתחקות אחר עקבותיו.

"אנחנו לא יודעים כלום. לא אומרים לנו כלום ואנחנו לא יודעים כלום", אמר מעוז בפתח השיחה עמו. כשנשאל איך מתמודדים הוא ובני משפחתו עם חוסר הוודאות באשר לזהות הרוצח מאז הזוועה השיב: "כולנו לא מנהלים חיים, אנחנו לא מתפקדים, אין ספק. אנחנו גם לא יודעים אם אנחנו בסכנה".

על האפשרות שמישהו ינסה לפגוע גם ביתר בני המשפחה, השיב החשוד: "אנחנו לא יודעים. אנחנו לא רואים סיבה שמישהו יעשה את זה להורים ולא רואים סיבה שמישהו ירדוף אותנו. אנחנו לא יודעים אם הרצח הזה הוא אקראי או מכוון".

השיחה, כאמור, נערכה טרם מעצרו של הבן. כשנשאל האם הוא מודע לשמועות שלפיהן רוצח הוריו הוא למעשה הוא עצמו - מיהר להשיב: "זה הזוי. ההורים שלי מתהפכים בקברם שעולות כאלה שמועות. הם היו אהובי נפש שלי והייתי אהוב נפשם גם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק