במשמר הגבול חוקרים במבוכה: מה עשו שני השוטרים האלה לבדם בחווה בבית חנן, ומה הם חיפשו כאשר פתחו את המגירות ופרצו למשרד? והשאלה המרכזית: לאן בדיוק נעלמו 15 אלף השקלים של בעל המקום?

במהלך השבוע שעבר השכיר נאור לוי את החווה שלו לחבר שארגן בה מסיבת חילופי זוגות. כוח משטרה שהגיע למקום לאחר שהתקבל מידע אנונימי שבמסיבה יש סמים, אמנם פיזר את החוגגים ועזב את המקום - אך שעה וחצי אחר כך, ללא כל סיבה נראית לעין, חזרו שני השוטרים האלה למקום האירוע.

בשעה 4:00 בבוקר קיבל נאור לוי טלפון שבו נאמר לו שהשוטרים עזבו, אך המתחם נותר פרוץ לחלוטין. כאשר הגיע לכאן, הוא פשוט נדהם ממה שראה. "הם הפכו לי את המחשב, את המקררים, ראיתי שנעלמו לי מעל המזגן 15 אלף שקל", מספר נאור. "לא ידוע לי אם היה להם צו חיפוש".

בדיקה של מצלמות האבטחה במקום, הראתה כיצד השוטרים נכנסים ומחטטים בעמדת הדי.ג'יי, בקופה ומתחת לספות. היום הועבר חומר החקירה למח"ש, שהודיעה כי תיפתח חקירה נגד השוטרים. את הגניבה עצמה המצלמות לא קלטו, אך אין ספק, לשוטרי משמר הגבול לא היתה כל סיבה להיות בחווה.

ממשמר הגבול נמסר בתגובה: "אנו רואים בחומרה רבה התנהגות של לובשי מדים המנוגדת לערכי המשטרה. על אף שקיים ספק וטרם הוגשה תלונה נגדם, כלל החומר הועבר להמשך טיפול במח"ש, והעסקת השוטרים המתנדבים הופסקה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק