צעירה שעברה אונס. אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
ניצלה מאונס. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

מלאת תושייה: צעירה משדרות, בחודש החמישי להריונה, הצליחה להניס אנס שניסה לתקוף אותה בביתה. "הסתובבתי ונתתי לו אגרוף בחזה", סיפרה.

לפני שלושה שבועות, ש' בת ה-28 נחה בביתה מפני שלא הרגישה טוב והמתינה לשני ילדיה בני ה-3 וה-5 שישובו מהגן. בעת ששוחחה בטלפון עם חבר, הבחינה באדם מתקרב לביתה. "שאלתי אותו מה הוא רוצה והוא ענה לי 'מה אכפת לך'", סיפרה לעיתון "ידיעות אחרונות". כשביקשה ממנו לעזוב, הוא פשוט הלך להסתתר מאחורי הגדר וחיכה לרגע המתאים.

ש' מספרת כי התוקף רץ לעבר הבית ברגע שראה שהיא ניסתה לנעול את הדלת. "הוא התנפל עלי, הכה אותי בפנים, הפיל אותי לרצפה ובעט בי. צעקתי לו שאני בהריון, בכיתי והתחננתי שיעזוב אותי אך הוא המשיך בשלו".

באותו הזמן, השיחה עם חברה לא נותקה, וכששמע שהיא במצוקה הזעיק את בעלה. עד שמישהו יגיע לביתה, הבינה ש' שעליה לפעול בעצמה. "הסתובבתי ונתתי לו אגרוף בחזה", אמרה. "ניצלתי את ההזדמנות וברחתי החוצה".

נהג מונית שעבר במקום התקשר למשטרה וגם בעלה הגיע לביתם כשהוא מחזיק מוט ברזל בידו, אך התוקף כבר הספיק להימלט מהמקום. משטרת באר שבע הצליחה ללוכדו מאוחר יותר - בן 17 מיישוב בדואי באזור.

למזלה של ש', לא נגרם כל נזק לעובר. "אני מודה לאלוהים שברגע הנכון נתן לי כוחות להילחם", סיכמה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק