חרדי חשוד באונס
מנהל פנימיה דתית נעצר, ארכיון | צילום: חדשות 2

בית המשפט השלום בפתח תקווה האריך בארבעה ימים את מעצרו של מנהל מוסד חינוכי באזור השרון - החשוד שביצע מעשים מגונים באחד מתלמידיו. שופטת בית המשפט החליטה להאריך את מעצרו מחשש לשיבוש הליכי החקירה.

המנהל החשוד נעצר אמש בחשד לביצוע מעשים מגונים באחד מתלמידיו, בן 16. בחודש נובמבר נעצר המנהל, נחקר והושעה מתפקידו, אך שוחרר מחוסר ראיות ושב לעבודתו. לאחרונה השיגה המשטרה ראיות נוספות שהביאו למעצרו המחודש.

מדובר במוסד חינוכי דתי, בו מתחנכים נערים בסיכון. עורכי דינו של החשוד, עו"ד יהודה פריד ועו"ד טל גבאי זעמו על התנהלות המשטרה בפרשה. "איך יכול להיות שמגדירים אותו שיכול לשבש חקירה, אם כבר נבדקה התלונה ובסופה חזר לעבודתו?", טוענים עורכי הדין. קרובי משפחתו של המנהל שהגיעו היום לבית המשפט מסרו לחדשות 2 באינטרנט כי "הכול בגלל מדריך מתוסכל שפוטר על-ידי המנהל בשל התרשלות בעבודתו".

אישום נגד הפדופיל

אבינועם ברוורמן - חשוד בפדופיליה
יוגש כתב אישום. ברוומן | צילום: חדשות 2

המשטרה תגיש מחר כתב אישום בגין אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינות, נגד אבינועם ברוורמן, תושב תל אביב בן 33 שנעצר אתמול. המשטרה מגדירה אותו כאחד הפדופילים המסוכנים ביותר שנתפסו בארץ בשנים האחרונות. על פי החשד, ברוורמן הכיר יותר מ-1,000 קטינות מכל הארץ באתרי אינטרנט של ילדים, שם הציג עצמו בזהות בדויה ושכנע אותן להיפגש עמו.

על פי החשד, נהג ברוורמן להיכנס לאתרי שיחות של ילדים באינטרנט, לפתות קטינות בגילאי 8 עד 15 לשוחח עמו, ואז ביקש מהן להעביר את השיחה לתוכנת מסרים מידיים כדוגמת ICQ או מסנג'ר.

במהלך השיחות הפרטיות הטריד ברוורמן את הקטינות בדברים בעלי אופי מיני בוטה ואף ביצע איתן יחסי מין וירטואלים אל מול מצלמת האינטרנט, כאשר הוא מבקש מהן לגעת במקומות שונים בגופן ואף נוגע בעצמו. ברוורמן נחשד כי שלח לחלקן תמונות תקריב של איבר מינו ואף ביקש מהן לשלוח תמונות דומות.