שלושה ימים אחרי התקיפה האלימה בגן הציבורי בנס-ציונה, המשטרה עצרה הבוקר נער בן 17.5 החשוד שהיכה את עמוס שני בן ה-18 ביום שישי האחרון, בלי שום סיבה ברורה.

כל העדכונים על חשיפת הסודות של "ויקיליקס"

עמוס שני החל את סוף השבוע בבילוי עם ידידות בנס ציונה, אך סיים אותו בבית החולים, אחרי שעבר תקיפה אכזרית. מחקירת המשטרה עולה כי החשוד הבחין בשני שותה עם שתי ידידות בגן ציבורי, פנה אליו וביקש ממנו את כוס המשקה וכשנתקל בסירוב, החל לתקוף אותו באמצעות קרש. על פי החשד, הוא חבט בשני מספר פעמים עם הקרש וגרם לו לפציעה קשה.

"ישבתי עם ידידות בפארק, ואז בא צעיר שאני לא מכיר", שיחזר עמוס אמש ממיטתו בבית החולים והוסיף כי לפתע החל הצעיר לאיים על אחת הבחורות שישבו עימו. השלושה לא התייחסו לאיומים של הבחור הזר, בתקווה שיעזוב אותם, אבל המלים הפכו למעשים.

הבחור התחיל לחבוט בעמוס בחוזקה בכל חלקי גופו של עמוס, ללא כל סיבה ברורה לעין ונמלט מהמקום. מאחת המכות נפגעה עינו של עמוס באופן קשה. אישה שעברה במקום פינתה את עמוס לבית החולים "קפלן" ברחובות. כשהגיע לבית החולים - התמוטט.

בבית החולים קיבלו את הצעיר כשהוא פצוע בכל חלקי גופו, וסובל מדימום חיצוני ופנימי באזור העין. אמש שב עמוס להכרה ומסר עדות לשוטרים. החשוד בתקיפה, שנעצר הבוקר, מוכר למשטרה. בחקירתו, שמר החשוד על זכות השתיקה. כעת נאבקים הרופאים להציל את ראייתו של עמוס, שכל חטאו היה שניסה למנוע מאדם זר להתנפל על ידידתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק