אין תמונה
מנכ"ל קשת, אבי ניר

מפיק בכיר, אחד מהבכירים והמוכרים בקרב האמרגנים בישראל, נחקר במרחב ירקון של המשטרה בחשד למעורבות בתקיפת מנכ"ל קשת, אבי ניר, לפני עשרה ימים. שמו של המפיק לא הותר לפרסום. במשטרה סירבו לאשר או להכחיש בשלב זה.

התפתחות נוספת שעשויה להיות קשורה לחקירת התקיפה: עובד באולם אירועים בתל אביב נעצר בשל הטרדה מינית של עובדת. העובדת שחשפה את מקרה ההטרדה הייתה תחקירנית של תוכנית בערוץ 2, אשר הגיעה לאולם כדי לבדוק ליקויי תברואה במקום.

עתה בודקת המשטרה האם יש קשר בין חשיפת ההטרדה לבין תקיפתו של מנכ"ל קשת אבי ניר. שופט בית המשפט השלום בתל אביב, ציון קפח, אשר האריך את מעצרו של העובד ב-24 שעות אמר "יש חשד יותר מסביר ועל כן יש לתת למשטרה אפשרות לבחון את הדברים".

לפני כעשרה ימים הותקף מנכ"ל קשת על ידי אלמונים בצפון תל אביב. התוקפים קראו לניר בשמו על מנת לזהותו וכאשר השיב בחיוב תקפו אותו באלות. הוא פונה לבית חולים "איכילוב" בתל אביב באמצעות אמבולנס לאחר שנמצא על ידי אחד משכניו. מצבו של היה קל והוא סבל מחבלות בפנים ובגוף ועל כן נשאר לאשפוז במהלך הלילה. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע וההערכה שעלתה לאחר התקיפה הייתה שמדובר בתקיפה על רקע מקצועי, בשל תחקיר שנעשה באחת מתוכניות קשת.