זירת הרצח בקלנסוואה, הבוקר.
הנרצחת, שפאא מרעי | צילום: חדשות 2

האלימות ממשיכה להשתולל ביישובי המשולש: אחרי שני מקרי הרצח אמש בעיר טירה, נרצחה הבוקר ביריות שפאא מרעי, צעירה בת 28, לנגד עיניהם של שני ילדיה הקטנים בעיר קלנסוואה. המשטרה חוקרת את המקרה, ומחפשת בשלב זה אחר בעלה לשעבר של הצעירה.

האירוע התרחש הבוקר בסמוך לשעה 08:30. אש נפתחה על ידי אלמוני לעבר מרעי, שעמדה בפתח ביתה בעיר. לאחר מכן האלמוני נמלט מן המקום - בעוד שהיא מתבוססת בדמה במקום, כששני ילדיה - בני שלוש וארבע מביטים בה. לצוות מד"א ירקון שהוזעק לזירת הירי לא נותר דבר אלא לקבוע את מותה. שני הילדים הועברו בשלב זה לסבם. כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירת נסיבות המקרה - העשירי במספר בחודשים האחרונים באזור המשולש.

אמש: שני מקרי רצח בטירה

זירת הרצח בקלנסוואה, הבוקר
זירת הרצח בקלנסוואה, הבוקר | צילום: sonara.net

רק אמש אירעו שני שני מקרי רצח בהפרש של כשלוש שעות בעיר טירה. גבר בן 34 נורה למוות באחד מרחובות העיר - ולאחר מכן נורה גבר נוסף בכניסה לעיר ונהרג. במשטרה חוקרים את שני המקרים, וההערכה היא כי הרצח השני בוצע בנקמה על הרצח הראשון.

האירוע הראשון התרחש בסמוך לשעה 18:40 בערב. אלמוני פתח באש לעבר תושב העיר בן 34, שנפצע תחילה אנוש ופונה לבית החולים מאיר בכפר סבא. זמן קצר לאחר מכן הוא מת מפצעיו. בני משפחתו של ההרוג התקהלו מחוץ לבית החולים והשמיעו קריאות זעם בעקבות מותו.

בסמוך לשעה 21:00 בערב נפתחה אש לעבר תושב נוסף של העיר, שעה שזה ישב בבית קפה בסמוך לכניסה לעיר. גם הוא נפצע תחילה אנוש - ומת לאחר מכן מפצעיו. התושבים בעיר אמרו הערב כי הם חוששים מפני מקרים נוספים כבר בימים הקרובים, בגינם עלולים להיפגע עוברי אורח חפים מפשע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק