מי אחראי? מחירי האינטרנט ירדו - גם מהירות הגלישה
חשוד בהחזקת והפצת חומרי פדופיליה | צילום: חדשות 2

איש תקשורת חשוד בהחזקת והפצת חומר פדופילי: עיתונאי תושב תל אביב, בשנות ה-60 לחייו, נעצר היום (ג') בחשד שהחזיק חומרים פדופיליים והפיץ אותו ברשת. העיתונאי נעצר לאחר שהתקבל מידע באגף הסייבר של יחידת להב 433 של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שנעצר, הוא עוכב לחקירה והתבצע חיפוש בביתו ובמשרדו - שם נתפסו מחשבים שעל פי החשד שימשו לביצוע העבירה. העיתונאי החשוד יובא אחר הצהריים לדיון בבית משפט השלום בראשון לציון, שם יוחלט אם להאריך את מעצרו.

בשבוע שעבר, נעצר שוטר בשנות ה-30 לחייו על ידי שוטרי תחנת דיזנגוף בתל אביב בחשד לניסיון ביצוע מעשים מגונים בקטין. זאת, לאחר שקבע להיפגש בעיר עם נער בן 14 לכאורה. הקטין היה למעשה אבי דוביצקי, שפועל בחודשים האחרונים לאתר עברייני מין ברשת והביא למעצר של עשרות בני אדם. השניים התכתבו במשך יומיים לאחר שהכירו ברשת. על פי החשד, הם קבעו להיפגש על מנת לקיים מעשים מיניים. במהלך השיחות ביניהם האיש לא הזדהה כשוטר, אלא כצעיר בן 22, למרות שגילו הוא 36.

"הוא היה מפוחד במהלך השיחות ועשה הכל כדי לאמת שאני אכן מי שאני אומר כי הוא חשש", סיפר דוביצקי לחדשות 2 Online. "הוא אפילו ביקש ממני צילומי וידאו ועשה הכל כדי לדעת שמדובר באותו אדם שמדבר עמו. נעניתי לבקשותיו". במשטרת מחוז תל אביב אישרו את הפרטים ואמרו שהשיחה בין השניים נשאה אופי מיני וכי השוטר הסכים למפגש. השוטר הועבר לחקירה וחומר החקירה הועבר למחלקה לחקירות שוטרים.