יבגני בגץ. חשוד ברצח
יבגני בגץ. חשוד ברצח | צילום:

יבגני בגץ, בן 23, הוא החשוד ברצח הכפול אמש בבאר-שבע. כך הותר לפרסום הבוקר. בבית משפט השלום שבעיר הוחלט להאריך את מעצרו ב-14 ימים ולערוך לו בדיקה פסיכיאטרית. לפי החשד, ירה בגץ למוות ברעייתו, גלינה בגץ, ובגבר נוסף - רוסלן סחרוב, כנקמה על כך שהשניים - לטענתו - ניהלו רומן מאחורי גבו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בשעות הערב של אתמול. בגץ ביקש להתחקות אחר רעייתו, בת 30 במותה, ועקבותיה הוליכו אל המספרה שבבעלות סחרוב בדרך מצדה שבבאר-שבע.

"הוא חשד שהיא בוגדת בו והלך לנסות לאמת את הדברים", אמר לחדשות 2 באינטרנט עורך דינו מטעם הסנגוריה הציבורית, אלי בניה. "כשהגיע הוא נתקל בגלינה ובאדם שעמו שהתה, ולפי מה שהוא תיאר - לא היה שמץ של ספק באשר למה שהם עשו שם ביחד, הרבה אחרי שעות העבודה".

זירת הרצח בבאר שבע, דצמבר 2012
זירת הרצח, אתמול | צילום:

עם זאת, הדגיש בניה כי בגץ לא תכנן לרצוח את השניים. "הוא המום. חרב עליו עולמו", אמר. "מדובר באדם נורמטיבי שאין שום הלימה בין המעשה שביצע לבין האישיות שלו. אין לו עבר פלילי. הוא איש משפחה למופת, אבא לילדים ששימש מאבטח במוסדות חינוך. מעולם לא היו תלונות מצד אשתו על אלימות שהפעיל כלפיה. לכן, אף אחד לא יכול היה לצפות שדבר כזה יתרחש. אין ספק שהיה מעורב בסיפור הזה תהליך נפשי שיש צורך לבדוק אותו".

בגץ, שדיווח למוקד 100 על מעשיו, נלכד זמן קצר אחרי הגעת המשטרה למקום. לו ולמנוחה שני ילדים - בני שש ושנה.