בבית המשפחה ברהט, שבה רצחה האם את שלושת ילדיה, מורגשים הבוקר זעזוע והלם רב. הקרובים שמנסים לנחם את האב האבל מתקשים לעכל את האירוע המזעזע, ולא מצליחים להבין כיצד זה קרה. בן דודו של האב סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט, כי "מדובר היה במשפחה נורמטיבית לחלוטין. לא היה חשד או סימן שדבר כזה יכול להתרחש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"זו משפחה רגילה - בעל ואישה, בגילאי 27, מגדלים את 4 הילדים שלהם, ונמצאים במצב כלכלי טוב. האבא עובד, ולא היה מובטל אף פעם. לא היה שום דבר חריג במהלך הנישואים של המשפחה הזאת - הם רגילים לחלוטין ולכל דבר", אמר בן הדוד, סולימאן אבו הילאל.

אבו הילאל התקשה לאשר את הדיווחים על דיכאון אחר הלידה, אותו חוותה האם. "לא הרגשנו שיש דבר כזה, ואפילו אם היה, לא הרגשנו. המשפחה המורחבת בחברה שלנו ממזערת את הנזק של הדיכאון. בבוקר היא שלחה את הילדים לבית הספר ואת בעלה לעבודה. הופתענו".

לטענת קרוב המשפחה, לאם לא הוצא טיפול פסיכולוגי. הוא סיפר על תגובתו של האב והשכנים ברהט - "האב מרגיש כמו כל בנאדם ואבא - המום ולא מעכל מה שקרה בבית שלו, לילדים ולמשפחה שלו. בחברה הבדואית, ברהט, גם בכלל, כל בנאדם ששומע דבר כזה הוא מזועזע אני מאמין. פעוטות, ילדים קטנים, שסתם, לשווא, הלכו ככה".

הלוויותיהם של שלושת הילדים שנרצחו יערכו במהלך היום, ובתוך כך, נמשכת חקירת האירוע.

האם נשלחה לבדיקה פסיכאטרית

האם שהודתה ברצח, נשלחה כבר אמש לבדיקה פסיכיאטרית, עם סיום חקירתה במשטרה. במהלך החקירה היא סיפקה גרסאות סותרות: תחילה אמרה כי שמעה קולות שקראו לה לפגוע בילדיה, אחר כך שינתה גרסה ואמרה כי מדובר בדיכאון שאחרי לידה ולבסוף סיפרה כי בזמן שרחצה את בנה במקלחת, הוא הרגיז אותה ובתגובה דקרה אותו ואת שתי בנותיה הקטנות.

"אמרו לי שהבת שלי דקרה - ואני לא האמנתי", סיפר אביה של החשודה לחדשות 2. "כסף לא חסר למשפחה, לאף אחד - גם אני נותן להם ודואג לכל מה שחסר". מהחקירה עולה כי האם בת 26 דקרה למוות בסכין את ילדיה הקטנים - תינוקת בת חודשיים, פעוטה בת ארבע וילד בן שמונה; פעוטה נוספת בת שלוש פונתה במצב אנוש לבית החולים סורוקה, עברה ניתוח ודודתה נמצאת איתה בבית החולים. מצבה השתפר הערב, וגם אבי המשפחה הגיע כדי להיות איתה.

"אחרי המעשה היא התחילה לצעוק 'מה עשיתי, למה הרגתי את הילדים שלי'", סיפר סבם של הילדים שנרצחו. קרוב משפחה ושכנים ששמעו את צעקות האם נכנסו לבית והזעיקו את כוחות מד"א. אבי הילדים, חשמלאי במקצועו, סיפר כי לא היו שום סימנים מקדימים לטרגדיה.