אחרי שגנבים פרצו לביתו של אורי רוזנהק בברור חיל מספר פעמים, אורי החליט שנמאס לו והתקין מצלמות. הגנבים שהגיעו אליו פעם נוספת לא ידעו עם איזה משפחה הם מתעסקים, משפחה שהפעם לא נתנה להם להימלט והביאה למעצרם.

כשהגיעה אשתו של רוזנהק הביתה היא ראתה את הגנבים יוצאחם מהמחסן ושאלה אותם מי הם. ללא היסוס נכנסו הגנבים למכוניתם והחלו לנסוע, אך גם אשתו של רוזנהק לא היססה, נכנסה לרכבה וניסתה לחסום את מכונית הגנבים. תוך כדי התקשרה לבעלה ודיווחה לו על המתרחש.

בני המשפחה החליטו לא לוותר ואורית, בתו של רוזנהק ובעלה יצאו במרדף אחרי רכבם של הגנבים תוך שהם מתקשרים למוקד המשטרה לדווח להם. "אנחנו רודפים אחרי הגנב, הוא זורק עלי בקבוקים עכשיו", נשמעת אורית בשיחת הטלפון שהגיעה אל המוקד. גם רוזנהק האב עמד כל העת בקשר עם המשטרה.

תחנת המשטרה ברהט נכנסה לפעולה ומיהרה להציב מחסומים. הבלשים של תחנת רהט המשיכו במרדף אחרי הרכב כ-10 דקות", סיפר רפ"ק אייל אזולאי מפקד תחנת רהט. בהמשך עצרו השוטרים את הרכב ויושביו נעצרו כשרכושה של משפחת רוזנהק נמצא בתוכו.

"עמדת בעקשנות בקשר עם המשלט שלנו", סיפר שוטר נוסף מתחנת רהט והוסיף "ככה מנענו את האירוע הבא".

השבוע באה הפרשה באופן סופי וטוב אל קיצה כאשר אורי הגיע למשטרת שדרות לקבל בחזרה את רכושו שנגנב, בתקווה שגנבי האזור יבינו שעם משפחת רוזנהק לא מתעסקים.