מיכאל חזן וצנעני בבית המשפט. צילום ארכיון
חזן ומרגול בבית המשפט | צילום: חדשות 2

חודש בלבד לאחר שהורשע בסחיטה באיומים על כך שסייע לזמרת מרגלית צנעני לסחוט את אמרגנה אסף אטדגי, מיכאל חזן נעצר שוב - בעודו בכלא.

חזן, שכונה "המתווך", נעצר הבוקר במסגרת מבצע מעצרים של היאל"כ (היחידה הארצית לפשיעה כלכלית) של להב-433. שישה חשודים, ובהם חזן, נעצרו הבוקר בעבירות חמורות של סחיטה באיומים ובקשירת קשר לביצוע פשע. במהלך החקירה סמויה שנמשכה מספר שבועות, אספו חוקרי המשטרה ראיות נגד חשודים המזוהים עם שני ארגוני פשיעה: ארגונו של עמיר מולנר וארגונו של שלום דומרני.

על פי החשד, הם ביצעו מספר מקרים של סחיטה באיומים עבור אותם ארגונים, שבאחד מהם נאלץ הנסחט לשלם סכומים של מאות אלפי שקלים לידי החשודים. מדובר באדם שפנה לחזן על מנת לבטל חוב שנמצא אצל איש עסקים אחר. אותו אדם פנה אליו דרך מתווך, על מנת לדרוש מאיש עסקים מדרום הארץ לבטל חוב של 280 אלף שקלים אשר היה חייב לו.

חזן עצמו, שנעצר באוגוסט האחרון, כבר מרצה עונש של עשרה חודשי מאסר במסגרת הרשעתו ב"פרשת מרגול", שבה הורשע בסחיטה ובאיומים של האמרגן אסף אטדגי.

במסגרת גזר הדין הוטל עליו עונש מאסר על תנאי לתקופה של שנתיים וחצי, אבל אם יתבררו החשדות נגדו כנכונות, נראה שהעונש לא היה מרתיע במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק