שני הצעירים שלפי החשד נפלו קורבן לשוד ואונס בחניון "גן העיר" שבתל אביב הצביעו היום על החשוד במעשה במסדר זיהוי שנערך במשטרה. כדי שלא לפגום באמינות ההליך, נאסר עד כה לפרסם את פרטיו האישיים ואת תמונת פניו של החשוד.

מסדר הזיהוי נערך בתחנת משטרת לב תל אביב - ובמהלכו הצביעו הן הצעירה והן הנער על החשוד כמי שתקף אותם לפני כשבועיים, בעת שהתייחדו בתא השירותים.

בכך מתחזקת התשתית הראייתית נגד התוקף, פלסטיני בן 21 משכם, אחרי שבימים האחרונים נמצאה התאמה מלאה בין ממצאי ה-DNA וטביעות האצבע שנאספו מהזירה לבין הדגימות שנלקחו מגופו.

החשוד מכחיש - אך כתב האישום מתקרב

למרות הכל, ממשיך החשוד להכחיש מכל וכל את הטענות שלפיהן תקף מינית את השניים ומתעקש כי התקרית הסתכמה בכך ששדד מהם את הטלפונים הסלולריים שהחזיקו.

תא השירותים שבו התרחשה התקיפה
תא השירותים שבו התרחשה התקיפה | צילום: עזרי עמרם

בשל העובדה שעד כה סירב הצעיר להודות במיוחס לו, לא יכולים החוקרים לערוך עמו שחזור של האירוע בזירה. לפיכך, פעולת החקירה האחרונה שהם יבצעו תהיה הבאתו למקום לצורך "הצבעה" - שם יציג לפני השוטרים את המקום שממנו, לטענתו, לקח את הטלפונים של שני קורבנותיו. החוקרים מקווים כי במהלך ההצבעה יחשוף החשוד פרטים נוספים שעשויים להצביע על אשמתו.

על פי המסתמן, אחרי השלמת ההליך האחרון וכבר בתקופה הקרובה יוגש נגד החשוד כתב אישום שיתבסס על כלל הממצאים שנאספו נגדו, גם אם לא יודה בביצוע האונס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק