מעצרו הוארך בחמישה ימים. אילוסטרציה (צילום: רויטרס, חדשות)
בן למשפחת פשע נעצר. ארכיון | צילום: רויטרס, חדשות

בן למשפחת פשע מוכרת נעצר לפנות בוקר (ו') ברעננה יחד עם חברו, בחשד שתקפו מחלק עיתונים וניסו לשדוד את רכבו. משטרת כפר סבא הצליחה לעצור את השניים, תושבי השרון, שיובאו בצהריים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם קבלת הדיווח על השוד, מספר רב של שוטרים וניידות שהיו בפעילות יזומה למניעת התפרצויות לדירה וגניבות רכב בכפר סבא החלו להגיע למקום. השוטרים חסמו את הרחובות הסמוכים למקום האירוע, במטרה לאתר את שני החשודים.

במהלך החיפושים אחריהם הבחינו השוטרים בקטנוע שיוצא מחניית בניין ועליו שני חשודים. הם עצרו את השניים והעבירו אותם לחקירה בתחנת המשטרה. במהלך המעצר ערכו השוטרים בדיקת אלכוהול לבן משפחת הפשע, שבה נמצא כי הוא בגילופין.

בחקירתו הוא הכחיש בתוקף את החשדות נגדו, שלפיהם הוא וחברו שדדו את רכבו של מחלק העיתונים. במשטרה מעריכים כי לא מדובר בניסיון שוד, אלא ייתכן מאוד שהשניים רצו לעשות במכונית שימוש אחר למטרות פשיעה.

רק בשבוע שעבר ערכה משטרת פתח תקווה מבצע מקיף נגד ארגוני הפשיעה גדולים שפועלים בעיר ובאזור השרון. במהלך הפשיטה נעצרו עשרות חברי ארגוני פשע. בין היתר הבלשים מצאו אקדחים, משתיקי קול ומטעני חבלה מוכנים להפעלה.