הותקפה על ידי בנה. ארכיון
דקירה בראשון לציון. ארכיון | צילום:
חשד לדקירה על רקע רומנטי בראשון לציון: גבר בן 30 נפצע קשה מדקירה בבטנו ברחוב הגלים בעיר והופקר על המדרכה. מבירור ראשוני עולה החשד כי האיש נקלע למרכזו של סכסוך בין הדוקר לבין גרושתו ואחיה. מהמשטרה נמסר כי בוצעו בסך הכל שישה מעצרים בעקבות התקרית וישנו פצוע נוסף, שמאושפז באורח קל בבית החולים "וולפסון" בחולון.

סמוך לשעה 17:30, התקבלה קריאה במוקד מד"א איילון, לפיה אדם נמצא על ידי עוברי אורח, כשהוא מדמם מידו ומבטנו. "הפצוע סבל מדימום קשה בידו ובבטנו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א זכי הלר. "הפרמדיקים נאלצו להנשים אותו והבהילו אותו לבית החולים אסף הרופא בעיר כשהוא במצב קשה מאוד, מעורפל הכרה וסובל מאבדן דם", הוסיף הלר.

"סכסוך משפחתי"

"לפי מה שידוע לנו בשלב זה, הדוקר הוא גרוש שהגיע בשעות הצהריים לביתה של אשתו לשעבר והתכוון לפגוע בה", סיפר רפ"ק צביקה רוזנברג, סגן מפקד תחנת ראשון לציון. "עם הגיעו למקום התפתח ויכוח מילולי בינו לבין אחיה של האישה והמצב התפתח לידי קטטה. עם זאת, הפצוע מהדקירה אינו אחד מאחיה של האישה ונראה כי מדובר בחבר של המשפחה שנקלע למריבה", הוסיף רפ"ק רוזנברג.

בשלב זה עוד לא ידוע בבירור מי הדוקר, אולם החשד הוא שמדובר בגרוש שנמלט מהמקום. האיש נעצר בשבוע שעבר בעקבות תלונה של גרושתו על איומים כנגדה ושוחרר בתנאים מגבילים. שוטרי תחנת ראשון לציון עצרו שישה אנשים אשר חשודים במעורבות בדקירה היום.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק