דורשת:
דורשת: "אל תעשו שימוש בעדותי" | צילום: חדשות 2

התפתחות בפרשת עמנואל רוזן: מעיין פופלבסקי, שסיפרה לפני שבועות אחדים על מעשה המגונה שביצע לכאורה העיתונאי הוותיק בנוכחותה, דורשת כעת להוציא אותה מכתב האישום במידה ויוגש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מעיין פופלבסקי נמנית עם חמש הנשים שהעידו בעניינו של עמנואל רוזן. היום היא זומנה שוב ליחידה הארצית לחקירות הונאה בלוד. שם, ככל הידוע, עסק המפגש שלה עם חוקרי המשטרה בעיקרו בבקשתה להוציא אותה מהפרשה.

בשיחתה עם החוקרים, דרשה פופלבסקי שלא לקרוא לה יותר לחקירה ולא לעסוק יותר בעדות שמסרה. כמו כן, ביקשה "לא לעשות שימוש בעדותי על עמנואל רוזן ושלא אהיה חלק מכתב האישום (במידה ויהיה כזה)". פופלבסקי דרשה מהמשטרה "לחזור לחייה הפרטיים של לפני הפרשה".

עדותה של פופלבסקי: "הייתי בהלם, לקח לי כמה שניות להבין מה קורה"

פופלבסקי נפגשה עם רוזן בתל אביב. "קבענו במקום במרכז העיר, אבל כמה דקות קודם לכן הוא מתקשר אליי ואומר שהוא לא מוצא חנייה, ושאל אם אני יכולה לצאת ולחפש איתו ביחד. זה נשמע לי תמוה אבל יצאתי. חשבתי שנמצא חנייה ונלך לבית קפה".

פופלבסקי, לפי עדותה, נכנסה לרכבו של רוזן והשניים החלו בנסיעה. "נסענו ברכב, דיברנו. לא היה משהו רומנטי, אינטראקציה עניינית פלוס. הוא שאל שאלות אישיות וגם אני שאלתי שאלות אישיות", היא משחזרת.

"תוך כדי שאנחנו מחפשים חנייה בתל אביב הוא עוצר את הרכב ברחוב יחסית מרכזי ושם אורות מהבהבים. התחלנו לדבר ובשלב מסוים משהו הסיט את תשומת לבי לצד ימין. כשחזרתי לצד שמאל קרה משהו שאני לא מוכנה לתאר אותו ושהמשטרה מגדירה את זה כמעשה מגונה".

היא המשיכה לתאר את שלדבריה קרה: "הייתי בהלם, לקח לי כמה שניות להבין מה קורה אבל לא עשיתי מזה עניין. ניסיתי לגייס את כל הקוליות. צחקתי ואמרתי לו 'אתה לא נורמלי אתה עמנואל רוזן ואנחנו במרכז תל אביב, אתה לא אדם אנונימי'. הוא ציפה לשיתוף פעולה מצדי".