5 חשודים נעצרו. ארכיון
5 חשודים נעצרו. ארכיון | צילום: חדשות 2

בתום חקירה מאומצת של משטרת באר שבע נעצרו חמישה בני משפחה תושבי העיר בחשד שהיו מעורבים בתאונת פגע וברח בה נהרגה קשישה במהלך חודש יוני האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני כחודש וחצי נהרגה אמדור לולה, תושבת באר שבע בת 85 בתאונת פגע וברח בדרך המשחררים בעיר. על פי החשד החמישה פגעו בקשישה ברכבם ולאחר מכן המשיכו בנסיעתם והפקירו אותה לדמם למוות.

אתמול בלילה בתום חקירה סמויה וגלויה תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים ובכל המשאבים העומדים לרשות המשטרה, נעצרו החמישה, שקשרו עצמם לאירוע. החשוד המרכזי בפרשה אף הודה במיוחס לו. בית משפט השלום בבאר שבע האריך עד יום חמישי את מעצרו של אשר אבוטבול, החשוד העיקרי בדריסתה למוות של הקשישה. אבוטבול חשוד בהריגה, הפקרה, השמדת ראיות ושיבוש מהלכי משפט.

מפקד מחוז דרום, ניצב יורם הלוי, התייחס למעצר החשודים בתאונת פגע וברח ואמר כי "מדובר במעשה בזוי ושפל. עבירה זו בעיניי אינה שונה בחומרתה מעבירת הרצח. המעשה הלא אנושי של הפקרת אדם בכביש מתבוסס בדמו מבלי לעזור לו או להזעיק עזרה הוא שפל המדרגה האנושית".

הלוי הוסיף: "אמרתי כבר אז כי לא ננוח ולא נרפה עד שנשים את ידינו על מי שביצע את הפשע החמור והנבזי. נאסוף את מיטב הראיות כדי להניח תשתית ראייתית מוצקה לפרקליטות לצורך הגשת כתבי אישום חמורים ביותר כנגד החשודים" .