החשוד בפדופיליה (צילום: חדשות 2)
החשוד בפדופיליה | צילום: חדשות 2

"יש לך תמונה בבגד ים בבקשה? איפה אתה מודדת חום כשאת חולה? אני אחלום עלייך" - כך כתב לפי החשד כתב תושב הצפון בן 31 לקטינות - ושלח להן סרטונים שלו בעירום שחלקם התמקדו באיבר מינו. המשטרה הודיעה כי היא צפויה להגיש נגדו כתב אישום. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשוד נעצר לאחר שאדם שפועל לאתר פדופילים ברשת החל להתכתב איתו כשהוא מתחזה לנערה בת 13. בהתכתבויות בין השניים, שהגיעו לידי חדשות 2 Online, תועד בן ה-31 שהוא אומר ל"קטינה" שהיא מדהימה ומבקש להיפגש איתה ולשכב עמה, למרות גילה. 

"ראיתי ילדה ערומה היום וזה גירה אותי", כתב ל"ילדה" וחשף בפניה כי יש לו אוסף של קטינות ערומות.

"קטינה": תצלם את האחיינית
חשוד: היא לא איתי
"קטינה": אתה אוהב אותה? היא חמודה?
חשוד: גם לי יש אחיינית. חולה עליה
"קטינה": איך אתה משחק איתה, איזה משחקים?
חשוד: הכי אהוב עליה רופא וחולה
"קטינה": אתה משחק חולה או רופא?
חשוד: רופא. אני גם מכניס מד חום

בסרטון ששלח הוא נראה מציג בין היתר את איבר מינו ואומר ל"קטינה": "לילה טוב". בנוסף, גם שלח תמונות שלו - וסיפר שהוא עובד בחנות שמוכרת ציוד להורים לתינוקות.

הגבר נעצר בשבוע שעבר על ידי חוקרי מפלג ההונאה של המחוז הצפוני. מעצרו הוארך ובמהלך פעולות החקירה בוצע חיפוש במחשבו האישי ונמצאו חומרים הכוללים תמונות של אברי מין של קטינות וכן סרטונים בהם מתועדות קטינות שעה שמבוצעים בהן מעשים מגונים.

חומר החקירה הועבר לפרקליטות מחוז הצפון עם המלצה להגיש כתב אישום בחשד לניסיון למעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, פרסום חומר תועבה של קטין, החזקת חומר תועבה של קטין וניסיון הטרדה מינית.