בית משפט השלום בראשון לציון האריך הבוקר בשלושה ימים את מעצרו של ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה, החשוד באונס עובדת, בהטרדה ובקבלת שוחד מיני. מעצרו הוארך בהסכמת שני הצדדים. פרקליטו של מלכה, עו"ד אבי חימי, אמר כי ראש העיר מוכן להיבדק בפוליגרף וקרא לשחררו למעצר בית. 

"ראש העיר משתף פעולה עם החוקרים. אין לו מה להסתיר", טען עו"ד חימי. "יש לנו אינטרס מובהק. אנחנו חפצים שהפרקליטות תהפוך כל אבן בחומת הריאיות. ככל שהחקירה תעמיק יותר, הספק יתגלה מהראיות וחפותו תקרום עור וגידים".

בימים האחרונים עימתו החוקרים את עד המדינה עם מוטי מלכה. כמו כן, הנטייה כעת במשטרה היא להיעתר בחיוב לבקשתו של מלכה לצאת מחר לחופשה קצרה ולהשתתף בטקס ברית המילה של בנו שנולד בשבוע שעבר.

פרקליטה של המתלוננת שהביאה להתפוצצות הפרשה, עו"ד אבי לביא, גולל את הגרסה שמסרה מרשתו על האירועים שלכאורה עברה בריאיון ל"אולפן שישי". לביא דחה את טענת ראש העיר על כך שיחסי המין שקיים עם המתלוננת נעשו בהסכמה, וסיפר כי הרגישה ש"שמשה צעצוע מין" בידי בכירי העירייה.  

"היא מילאה תפקיד משמעותי באחד ממוסדות החינוך", סיפר עו"ד לביא. "ראש העיר אמר לה שיקדם אותה. הם החלו בשיחה שבה הוא אמר לה: 'בואי נמשיך בדירה שנמצאת פה ליד'. היא שאלה אותו: 'מה יש לנו ללכת לדירה? והוא השיב: 'אני רוצה לעזור לך ואקדם אותך'. כך החל הדבר. בוצע בה אונס ברוטאלי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק