אחרי הרצח אתמול בלילה בלוד של חדרה אבו-גריבה, ופציעתם של בעלה וילדיה, המשיכו היום במשטרה לחקור של המקרה, בניסיון לתפוס את הרוצח.

רק בזכות בלש המשטרה שהגיע למקום נמנע ככל הנראה אירוע חמור בהרבה - טבח של ממש. מפרטי השחזור עולה כי אמש, סמוך לשעה תשע בערב, חלפה מכונית ברחוב כצנלסון שבו ממוקמת תחנת המשטרה המקומית.

לפתע היא החלה להאט, תוך כדי שהיא מעוררת את חשדו של הבלש. כשהוא יצא החוצה, המכונית כבר האיצה לעבר בית משפחת אבו-גריבה, שנמצא בהמשך הרחוב.

מהמכונית יצא רעול פנים שהחל לירות ללא אבחנה לעבר בני המשפחה שישבו בחצר. המטרה שלו הייתה ברורה: לחסל כמה שיותר מהם. כשהבלש דלק אחרי המכונית, היא נמלטה מהמקום והשאירה מאחוריה את היורה. אז החל קרב יריות של ממש בין השניים, כשהבלש הצליח לפגוע ברעול הפנים - שנמלט מהזירה למרות שנפגע.

חדרה אבו גריבה שנרצחה, על רקע זירת הרצח
חדרה אבו גריבה שנרצחה, על רקע זירת הרצח | צילום: חדשות 2

התוצאה הקטלנית כבר ידועה: חדרה אבו-גריבה נהרגה, בעלה נפצע באורח אנוש ושני ילדיהם נפצעו קל. למרות תגובתו המהירה של הבלש, בני המשפחה מפנים אצבע מאשימה כלפי המשטרה. "יורים עלינו ושום דבר לא עושים לנו, השוטרים המניאקים", האשים אחיה של הנרצחת.

היום נעצר חשוד המעורב ברצח, אבל במשטרה יודעים שבכל מקרה, זה רק עניין של זמן. הנקמה בוא תבוא ואת הרצח הבא - יהיה קשה למנוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק