שוב חשד לאונס בו מעורבים מסתננים מאפריקה: שוטרים ממרחב יפתח עצרו הבוקר אזרח אריתראה בשם אספהא מברהטום בחשד שאנס אתמול אישה במבנה נטוש בתל אביב. לטענת האישה, התוקף וחברו פיתו אותה להגיע למבנה ברחוב המסגר, בטענה כי הם זקוקים לעזרה בטיפול בתינוק. שם גררו אותה פנימה בכוח. אחד מהם אנס אותה והשני ניסה לאנוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הבוקר הגישה האישה, תושבת כפר סבא בת 39, תלונה במשטרת מרחב יפתח. היא סיפרה שלאחר שהגיעו למבנה, גררו אותה שני האריתראים בכוח לתוכו, ואחד מהם החל לאנוס אותה בעוד השני נותר מחוץ למבנה כדי לשמור שאיש לא ייכנס. בשלב מסוים לדבריה, ניסתה להימלט, אלא שהשניים גררו אותה שוב פנימה, תוך ניסיונות של הגבר השני לאנוס אותה.

היא החלה לזעוק לעזרה, והצליחה להבריח את שני התוקפים. בעקבות תלונתה, הגיעו הבוקר השוטרים למבנה ופתחו בסריקות, במהלכן אותר מברהטום בן ה-34 כשהוא ישן וריח אלכוהול עז נודף ממנו. הוא נעצר בחשד לניסיון אונס וקשר עצמו בחקירה לאירוע, אך טען כי היחסים התקיימו לאחר שהגיעו עם האישה ל"הבנה כספית".

החשוד העיקרי באונס טרם נעצר והמשטר המחפשת אחריו. בית משפט השלום בתל אביב החליט להאריך את מעצרו בחמישה ימים, במהלכם ינסו החוקרים להבין את חלקו באירוע.

האישה עברה בדיקות וקיבלה טיפול בבית החולים וולפסון בחולון, שלאחריו שוחררה לביתה.