הותר הבוקר (ד') לפרסם כי המשטרה עצרה חשוד ברצח האישה, שגופתה בותרה והושארה במזוודה בדרום תל אביב. הנרצחת היא אילונה דניס, עובדת זרה מרומניה בת 45. החשוד ברצח הוא אזרח טורקיה בשנות ה-50 לחייו, שניהל עמה קשר רומנטי. הגבר נתפס אתמול בשעות הצהריים ברמת גן, כשברשותו מזוודה וכרטיס טיסה ועל פי ההערכה, הוא היה בדרכו לנתב"ג בניסיון להימלט מהארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשוד, עובד בניין, נלקח לחקירה, שבמהלכה קשר את עצמו למעשים. הוא אף ביצע שחזור חלקי של הרצח. במשטרה מעריכים כעת כי הרקע למעשה הוא סכסוך כספי שפרץ בין השניים. עם מציאת הגופה נלקחו ממנה טביעות אצבע, והנרצחת זוהתה כאילונה דניס, שהגיעה ארצה על מנת לעסוק בסיעוד.

היחידה המרכזית במשטרת תל אביב פנתה אל האינטרפול, שאיתר את בתה של הנרצחת - והיא זו שמסרה למשטרה את שמו של בן הזוג הטורקי. לאחר מכן הצליחו השוטרים לאתר את המעביד של החשוד, וכך הגיעו אליו. עם כניסתם לארץ של עובדים זרים, ניטלות מהם טביעות אצבע במטרה לפקח עליהם. דניס הגיעה ארצה כחוק, אבל בשנה שעברה פגה אשרת השהייה שלה.  

הזירה שבה נמצאה המזוודה
הזירה שבה נמצאה המזוודה | צילום: חדשות 2

במשטרה בודקים: מי הדליף את התמונות

הרצח בוצע בבית ברחוב השיטה בשכונת התקווה. החשוד צעד עם חלקי הגופה לאורך רחוב ההגנה והשליך את האיברים לפחי זבל שונים ברחוב. לבסוף, זרק את המזוודה שבה הייתה גופת הנרצחת סמוך לתחנת הרכבת ההגנה.

במקביל, מתנהלת חקירה פנימית בתוך המשטרה, לאחר שבימים האחרונים קיבלו לא מעט ישראלים תמונות של הגופה המבותרת דרך הוואטסאפ והפייסבוק לטלפון הסלולרי שלהם. מפקד מחוז תל אביב ניצב בנצי סאו הורה על הקמת ועדת בדיקה, שתנסה לחקור מי הפיץ את התמונות מתוך הזירה. כבר היום זומנו לתשאול כמה שוטרים שהיו בזירה לאחר הרצח כדי לבדוק אם הם אחראים להדלפת התמונות.