תדהמה במשטרה: בחיפוש שנערך בביתה של עורכת הדין המוכרת ליאורה ברקו בראשון לציון, נמצא מצבור גדול של אמצעי לחימה. בין השאר איתרו השוטרים טיל לאו, רימונים, אקדחים ולבנת חבלה.

מי שהזעיק את המשטרה למקום אתמול בערב היה אחד השכנים של עו"ד ברקו בבניין ברחוב קפלינסקי 1 בראשל"צ, שנכנס למחסן משותף כדי להוציא משם דבר מה - והופתע לגלות במקום כלי נשק רבים.

לאחר חקירה קצרה, נעצרה ברקו ובצהריים הוארך מעצרה ביומיים בבית משפט השלום בראשון לציון. עו"ד ברקו החשודה מכחישה כל קשר לאמצעי הלחימה, וטענה בבית המשפט כי יש לחקור את השכנים האחרים בבניין.

פרקליטה, עו"ד ירון ברזילי, אמר כי "אני לא יודע מה היה לא היה. לליאורה ברקו אין שום קשר לאמל"ח שנמצא בבניין שבו היא מתגוררת ובו גרים גם דיירים רבים נוספים. אין שום דבר שקושר אותה לאותו אמל"ח".

בחודש מרס האחרון הורשעה ברקו בכך שסיפקה סמים ללקוחותיה בעת שריצו עונש מאסר. על פי כתב האישום שהוגש נגדה ב-2007, הבריחה הפרקליטה לתוך הכלא סם קוקאין בתוך שפתון, שנמצא מאוחר יותר בתחתוניו של אחד מלקוחותיה, חבר "הכנופיה הירושלמית". במהלך אותו מפגש העבירה ברקו את הסמים שהוסלקו בתוך שפתון "לובלו", לצד 20 כדורי "קלונקס" ושני כדורי "ויאגרה".

בעקבות הכמות הגדולה של אמצעי הלחימה, הועברה החקירה ליחידה המרכזית של מחוז מרכז במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק