מקרה שני בשבועיים של שוד אלים בנהריה: בן מיעוטים מאחד הכפרים באזור נהריה נעצר בחשד שדקר הבוקר בשדרות הגעתון בנהריה אישה כבת 60, תושבת אחד הקיבוצים באזור. הסיבה לדקירה אינה אינה ברורה ותחילה המשטרה בדקה מספר כיווני חקירה, בהם שוד ודקירה על רקע לאומני. בהמשך התברר כי מדובר בחולה שנזקק לטיפול פסיכיאטרי.

החשוד, בן 46, נתפס ונעצר על ידי עוברי אורח שהיו באזור בזמן הדקירה והצליחו להשתלט עליו ולהוציא ממנו את הסכין. כוחות משטרה שהוזעקו למקום עצרו אותו, והוא נלקח לחקירה בתחנת משטרת נהריה.

האישה נדקרה מספר פעמים בחלק גופה העליון והתחתון. צוות מד"א שהגיע למקום העניק לה טיפול רפואי ראשוני ופינה אותה במצב בינוני עד קשה קשה לבית החולים בנהריה כשהיא בהכרה. היא מטופלת בשעה זו במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים.

במשטרה נבדקים מספר כיווני חקירה אפשריים. החשד הראשוני הוא כי מדובר בניסיון שוד שהשתבש, אך למרות הרקע הנפשי של האיש, במשטרה לא שוללים אפשרות כי מדובר בדקירה על רקע לאומני לאור ההסלמה בדרום.

לפני שבוע וחצי: חשד לרצח במהלך שוד

אסתר חג'יג'שווילי בת ה-62 מנהריה נמצאה לפני כשבוע וחצי כשהיא מוטלת ללא רוח חיים בדירתה. במשטרה חושדים שמדובר בשוד שהסתבך, בגלל אי הסדר ששלט בדירה כשמצאו את גופתה של האישה אשר מתגוררת במקום לבדה.

בתה של האישה התקשרה לבית, אך כשאמה לא ענתה היא התקשרה לשכנה, שהגיעה ומצאה אותה מוטלת ללא רוח חיים ועליה סימני אלימות. החקירה הועברה ליחידה המרכזית של מרחב חוף. 

דובר מחוז חוף במשטרה רפ"ק ערן שקד, אמר לערוץ החדשות כי המשטרה בוחנת כיווני חקירה שונים. "אנחנו לא מכירים אירועים פליליים באזור, גם האישה אינה מוכרת בהקשר זה, היא היתה עצמאית ועבדה למען מחייתה", ציין שקד והוסיף כי נבדקת האפשרות שמדובר היה בשוד שהשתבש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק