נמשך המצוד אחרי שושן ברבי, החשוד בדריסתן למוות ובהפקרתן של שלוש נשים בנתניה בסוף השבוע. בשעות הצהריים פשטו 30 בלשים של מרחב שרון על דירתו של בן משפחה של החשוד בדריסה ועצרו אותו בחשד לקשר שלו לאירוע. בנוסף הוצא צו סגירה מנהלי בעקבותיו נסגרה השיפודיה בבעלותו של ברבי בנתניה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בית העסק של ברבי ישוב לפעול
בית העסק שנסגר. | צילום: עזרי עמרם

חבר קרוב של בן המשפחה שהיה בדירה וראה את המעצר, סיפר לחדשות 2 באינטרנט שהשוטרים הפעילו אלימות רבה כלפיו בדרך להבאתו למעצר. מלבד הקרבה המשפחתית, מדובר באדם קרוב מאוד לברבי שמשתייך לאחד מארגוני הפשע הגדולים במדינה, החשוד בסיוע לדבר עבירה. השוטרים מאמינים שברשותו מידע על המקום בו מסתתר ברבי מפני החוק.

במקביל, הוצא צו מעצר מעצר נגד אשתו של ברבי, ניצה שנמצאת בחודש התשיעי להיריונה, והחוקרים מנסים להגיע אל החשוד עצמו בתקווה להביא למעצרו עוד היום.

למרות הדיווחים לפיהם נמלטה עם בעלה לאחר התאונה, טוענת האישה כי מיקומה ידוע לשוטרים. בשיחה עם עו"ד דוד יפתח, שמייצג את ברבי, התייחסה ניצה למתח הרב שנוצר בעקבות החיפושים אחר בעלה. "קשה לי עם ההיריון, אני לא יכולה להעביר אותו במסתור בלי בעלי", אמרה.

לדבריה, היא לא נמצאת בקשר עם בעלה ואינה יודעת היכן הוא נמצא. בנוסף, ציינה כי המשטרה יכולה להוציא לפועל את צו המעצר נגדה בכל רגע כיוון שידוע להם היכן היא נמצאת.

זירת התאונה בנתניה
זירת התאונה בנתניה | צילום: אסף ברזינגר, יחידת צילום מד"א

האם ההיריון יביא להסגרתו של החשוד בדריסה?

מאז התאונה הקטלנית שבה נהרגו שלוש נשים בליל שבת בנתניה, נמלט שושן ברבי, החשוד בדריסתן למוות ובהפקרתן, יחד עם אשתו - שנמצאת בחודש התשיעי להיריונה. כעת מקווים השוטרים שלידתה המתקרבת של אשתו תביא לאיתורו של ברבי - וללכידתו.

במשטרה מחפשים אחריו, אולם עד כה אין קצה חוט באשר למקום שבו הוא מסתתר. ההערכה במשטרה היא שברבי לא נמלט מהארץ עד כה, אך ייתכן שינסה לברוח בזמן הקרוב. ככל הידוע לחוקרים, לאחר שנמלט מזירת התאונה הגיע לביתו, שם אסף את אשתו שצפויה ללדת בשבועות הקרובים, ושניהם נמלטו למקום מסתור. שני ילדיהם של בני הזוג, שוהים מאז עם אחת מאחיותיו של ברבי, שסיפרה כי לא יצר קשר עם בני המשפחה.

גורם משטרתי העריך הבוקר כי המשטרה תנסה להוציא את ברבי ממחבואו גם על ידי סגירת העסק שלו - פיצוציית "אלמוגים" ברחוב ברחוב בן צבי בנתניה.

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

התאונה בנתניה: צעיר חשוד בהריגה

דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"