גולגולת ועצמות אדם נוספות התגלו בתחילת החודש בחולות ראשון לציון. כך נמסר מהמשטרה. את השלד איתר עובר אורח, ולאחר בדיקה במכון לרפואה משפטית באבו-כביר התברר כי מדובר בשרידיו של ירין שאטי, בן 17 מחולון, שמאז אוקטובר האחרון הוגדר נעדר.

חקירת הפרשה הועברה לידי אנשי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב במשטרה. לפי מצב גופתו, נראה כי שאטי נרצח בירייה בראשו. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמר בצהריים אביו של ירין, שאול שאטי, כי בפעם האחרונה שראה את בנו יוצא מהבית - אמר לו ולאמו כי הוא מתכוון לעשות דרכו לנופש באילת. "אין לנו מה להגיד כרגע", הוא חתם בקול שבור.

במקום שבו נמצאה גופתו של הנער
במקום שבו נמצאה גופתו של הנער | צילום: חדשות 2

ירין שאטי החזיק ברישיון נהיגה באופנוע. זמן מה טרם מותו הוא החל לעבוד בבית עסק להמרת מטבעות והחלפת כספים בתל אביב. במסגרת תפקידו, ייתכן שנחשף לגורמים שליליים שונים.

לפני כשלושה חודשים אותרה באותו האזור גופתה של מרינה פיגורוב. לפני כשבועיים נעצר איגור שירוקיך, נשוי ואב לילדים מיפו, בחשד שרצח אותה. עורך דינו התעקש כי החשדות נגד מרשו אינם מבוססים. "נדמה לי שיש כאן תעלומה שהמשטרה לא מצליחה לפתור, והם מפילים את זה על החשוד שראה אותה בפעם האחרונה", אומר עו"ד יעקב שקלאר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק