האזינו לשיחה עם אביו של הנער
הזוועה נחשפה אחרי שנה. אילוסטרציה | צילום: אילוסטרציות

עם צאת השבת אתמול הגיעה לתחנת המשטרה בחדרה אישה, וכשהיא נסערת גוללה באוזני החוקרים את הדברים המזעזעים שסיפר לה בנה בן ה-12 – שהתוודה לפניה כי במשך השנה האחרונה נפל קורבן לתקיפות מיניות חוזרות ונשנות מצד אחד השכנים.

החשוד, גבר בן 30, סובל ככל הנראה מפיגור ונעצר אתמול בשעות הערב. במהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בחדרה, והוא ככל הנראה יישלח להסתכלות פסיכיאטרית.

מפקד תחנת המשטרה בחדרה, סגן-ניצב בני הרנס, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי המגבלות שממנה סובל החשוד אינה בהכרח פוטרת אותו מאחריות פלילית למעשיו – וההכרעה בנושא תתקבל בהתאם לתוצאות ההסתכלות הפסיכיאטרית.

"לפי החשד, מה שגרם לקטין לספר לאמו על מה שהוא עובר אחרי כל שרשרת האירועים הזאת היא הכאב שנגרם לו בעקבות מעשה סדום שבוצע בו והכאב שבא בעקבותיו", סיפר הרמס.

מפקד משטרת חדרה הוסיף כי אחרי הגשת התלונה, "הנער ואמו נשלחו יחד עם שוטרים לבדיקה רפואית. את התוצאות שלה אנחנו אמורים לקבל בעוד כשבוע והן אמורות להעיד אם אכן בוצע בו מעשה סדום. בהמשך הוא ייחקר על ידי חוקר ילדים".

כעת ממשיכים במשטרה לחקור את הפרשה, ובין היתר את טענת אמו של הצעיר שלפיה סיפר לה בנה כי ייתכן שקטינים נוספים נפלו קורבן למעשיו של אותו החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק