לבית המשפט השלום בכפר סבא הגיעה הבוקר מיכל אלוני, האם מרעננה החשודה כי חנקה למוות לפני שבועיים וחצי את שתי בנותיה.

השופטת נאוה בכור קיבלה את עמדת המשטרה והאריכה את מעצרה בשישה ימים נוספים. עו"ד שירן ברגמן מהסנגוריה הציבורית המייצג את האם העביר ביקורת על המשטרה כשטען בפני השופטת בכור: "יש לזרז חקירת המשטרה שמתמהמהת בהגשת כתב אישום"

כשירה לעמוד לדין

הערכה ואבחנה פסיכיאטרית שנערכה לאלוני והוגשה לבית המשפט בשבוע שעבר, קבעה כי האם כשירה לעמוד לדין. השופטת ציינה בדיון אז כי יש יש מסוכנות בשחרורה של אלוני, ולכן עליה להישאר במעצר. בנוסף אמרה כי קיים חשש כי תנסה להימלט במידה ותועבר למעצר בית. נוכחים בדיון קראו לעבר אלוני קריאות גנאי כשנכנסה לדיון וכינו אותה "מנוולת " ו"רוצחת".

"עמוס, חנקתי את נטלי ורוני, בוא הביתה"

אביו של שתי הבנות רוני ונטלי ז"ל, עמוס אלוני, שיחזר לפני כשבועיים את רגעי האימה שעברו עליו - מהרגע שהתבשר על ידי מיכל, ועד מציאת גופותיהן במיטה."קיבלתי טלפון ממיכל, ובהתחלה לא ייחסתי לכך חשיבות", אמר אלוני. "לפעמים באה לה הג'ננה, והיא הייתה מרימה לי טלפון בלי הפסקה". לאחר מכן, גולל אלוני את הרגעים בהם התבשר על מות בנותיו. "שמעתי צעקות מעבר לקו. מיכל אמרה לי: 'עמוס, חנקתי את נטלי ורוני למוות, בוא הביתה'. לא האמנתי. חשבתי שנפערה תהום מתחת לרגליי".

"אמרתי לה: 'מה, את צוחקת עליי, מה את נורמלית?'", המשיך אלוני. "נסעתי הביתה, פתחתי את דלת החדר וראיתי את שתי הילדות שכובות בסדר מופתי. עיניהן פקוחות. תפסתי את הידיים של רוני הקטנה, היא הייתה קרה. רצתי להזעיק את מד"א, ושאלתי את אחיה של מיכל, דני, שהיה בדירה גם כן: 'איפה היית כל היום?'".

על הדקות הבלתי נתפסות שאחרי הבשורה, הוסיף אלוני לספר: "בזמן שאני מתקשר למד"א, רצה אחרי מיכל בכל הבית. היא צעקה שהיא רוצה להתאבד וניסתה לקחת ממני את האקדח שלי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרצח ברעננה - סיקור מיוחד:

תיעוד: הילדות והאם יומיים לפני הרצח

האם בחקירה: "רצחתי את הבנות?"

אב הבנות על האם: "היא רוצחת"

הגננת: "אני מכה על חטא"

לילך שם טוב: "הגרון שלי נחנק"

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

המשפחה מרעננה מוכרת היטב לרווחה

חשד: אם רצחה את שתי בנותיה הקטנות ברעננה